HaberlerAtakum yetenek avında

Atakum yetenek avında

Bölgesel Amatör Lig'in yeni ekibi Atakum Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı. Ligde şampiyonluk hedefi koyan Turuncu-Mavili ekip kendi tesislerinde oyuncu seçmelerine başladı

Atakum yetenek avında

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde boy gösterecek olan Atakum Belediyespor'da çalışmalar hızlı bir şekilde başladı. Hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Turuncu-Mavili ekip hem Türkiye'den hemde Brazilya, Azerbaycan ve Avusturya'dan birçok oyuncu izledi. Teknik Sorumlu Metin Ateş ve yardımcılarının yakından takip ettiği seçmelerde ise yetenekli olan ve Atakum Belediyespor'a yakışacak oyuncular mercek altına alındı. Atakum Belediyespor tesislerinde yapılan seçmeleri Başkan Mehmet Aydın'da takip ederek teknik heyetle fikir alışverişinde bulundu. Yeni sezonda iddialı bir ekip oluşturmak istediklerini belirten Teknik Sorumlu Metin Ateş, "Atakum Belediyespor projeler takımı haline geldi. Birçok ülkede birebir oyuncu izliyor ve en yeteneklisini takımımıza kazandırmaya çalışıyoruz. BAL'da hedef sadece bizim için şampiyonluk olacaktır. Burada bir aile havası var ve herkes bundan mutlu"diye konuştu. 

BAŞKANDAN YAKIN TAKİP...

Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın, tesislerde yapılan seçmeleri yakından takip ederek teknik kadrodan sık sık bilgiler aldı.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}