HaberlerSamsun HaberleriFiyatta değil kalitede rekabet ediyoruz

Fiyatta değil kalitede rekabet ediyoruz - Samsun Haberleri

4. Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Recep Eker Oturma Grupları sahibi Recep Eker, 'Fuara en yeni modellerimizle katıldık. Kalitemizi sergilemeye devam ediyoruz. Biz fiyatta değil kalite de rekabet ediyoruz' dedi

Fiyatta değil kalitede rekabet ediyoruz

4. Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Recep Eker Oturma Grupları sahibi Recep Eker, “Fuara en yeni modellerimizle katıldık. Kalitemizi sergilemeye devam ediyoruz. Biz fiyatta değil kalite de rekabet ediyoruz” dedi

Mobilya sektörünün önde gelen firmalarından Recep Eker Oturma Grupları, Samsun 4. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı’nda açtığı stantla en yeni modellerini sergiliyor. Firma sahibi Recep Eker, “Yıllardır süre gelen kaliteli ürün üretme anlayışımız ve en yeni modellerimizle ürünlerimizi sergilemeye devam ediyoruz” diye konuştu.

KALİTEDE REKABET EDİYORUZ

Sektörün oldukça değiştiğini ve geliştiğini ifade eden Eker, “Recep Eker Oturma Grupları olarak her zaman kaliteli ürün üretme anlayışını kendimize hedef olarak belirledik. Yıllardır bu yönde ürettiğimiz ürünlerimizi müşterilerimize her zaman gururla sunduk. En yeni modellerimizle katıldığımız Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda da kalitemizi sergilemeye devam ediyoruz. Biz fiyatta değil kalite de rekabet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

TEKNOLOJİYİ TAKİP EDİYORUZ

Kaliteli ürün anlayışlarının yanı sıra gelişen ve değişen teknolojileri de takip ederek, ürünlerine uyguladıklarını dile getiren Recep Eker, “Teknolojiyi özellikle koltuk takımlarındaki, ürünlerimizle harmanlıyoruz. Uzaktan kumandayla açılıp kapanabilen koltuk takımlarımızı da bu yıl fuar da sergileme fırsatı bulduğumuz için mutluyuz” şeklinde konuştu.

FUAR ÖNEMLİ FIRSAT

Fuarın sektöre öncülük eden firmalar açısından önemli bir fırsat olduğunu söyleyen Eker, “Bu tarz fuarlar; ziyaretçi sayısı ve medyada daha fazla yer alma özellikleriyle ürün tanıtımı açısından önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Fuara katılımın bu yüzden çok önemli olduğunu düşünüyorum. Halkımız için de kolaylık ve farklı bir deneyim oluyor” dedi.

Selin Çetin YAZICIEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kadına vahşet!

1 Samsun'da kadına vahşet!

Samsunspor'u es geçip Bayburtspor'a gitti

2 Samsunspor'u es geçip Bayburtspor'a gitti

Riske edilmedi

3 Riske edilmedi

Geri döndüler

4 Geri döndüler

Başkan İsmail Uyanık: 'Alayına cevap verdik'

5 Başkan İsmail Uyanık: 'Alayına cevap verdik'

Yücel Uyar: 'Futboldan mutlu değiliz'

6 Yücel Uyar: 'Futboldan mutlu değiliz'

Mustafa Demir: 'Minibüs sorununu kökten çözeceğiz'

7 Mustafa Demir: 'Minibüs sorununu kökten çözeceğiz'

Terme'de 7 bin kişiye iş!

8 Terme'de 7 bin kişiye iş!

6 adımda oy kullanma rehberi

9 6 adımda oy kullanma rehberi

Samsun'da polis memurundan acı haber

10 Samsun'da polis memurundan acı haber


SIRADAKİ HABER
}