HaberlerSamsunspor HaberleriŞampiyonluk serisi

Şampiyonluk serisi - Samsunspor Haberleri

Teknik Direktör İsmet Taşdemir, sadece sahadaki futbola odaklandıklarını belirterek, 'Bayrampaşa önünde alacağımız galibiyet bizi şampiyonluğa taşıyacak güzel bir serinin başlangıcı olacak' dedi

Şampiyonluk serisi

KAYIPSIZ GEÇİLECEK

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Bayrampaşa maçıyla birlikte kendilerini şampiyonluğa taşıyacak yeni bir çıkışa geçeceklerini ifade etti. Deneyimli teknik adam, "Bizim olduğu gibi rakiplerimizin de zorlu maçları var. Hiçbir şey bitmiş değil. Biz kazanma alışkanlığını yeniden yakaladığımız takdirde, rakiplerimizin de puan kaybı yaşayacaklarını düşünüyorum. Biz maçlarımıza odaklanıp, haftaları kayıpsız geçmek istiyoruz" diye konuştu.

SAVAŞ VERİYORLAR

Taşdemir, "Bu ligde her maç zor. Ankara Demirspor deplasmanında da 1-0 galip gelmiştik. Şimdi bir başka kümede kalma mücadelesi veren Bayrampaşa'yı konuk edeceğiz. Onlar da bir savaş içindeler. Ne olursa olsun, kalan bölümlerde kayba tahammülümüz yok. Biz iyi bir takımız ve bunu her anlamda sahaya yansıttığımızda önümüzde kimse duramaz. Bayrampaşa maçıyla birlikte yeni bir seriye başlayacağımıza ve bu serinin bizi şampiyonluğa götüreceğine inanıyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}