HaberlerSamsun HaberleriSamsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Kalkınmanın önünde engel kalmayacak'

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Kalkınmanın önünde engel kalmayacak' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Cumhur İttifakı adaylarımız engelleri aşmak, sorunları çözmek, gönüllere girmek için göreve talip. Bu bilinçle kalkınmanın, gelişmenin önünde hiçbir engel kalmayacak' dedi

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Kalkınmanın önünde engel kalmayacak'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde 31 Mart seçim çalışmalarını sürdürdü. Alaçam Seçim Koordinasyon Merkezi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz, Cumhur İttifakı'nın başarısının Türkiye'nin geleceği açısından önemine değinerek, tüm adaylara gönülden, güçlü destek verilmesiyle hizmet, kalkınma sürecinin devam edeceğini söyledi.

DÖNÜŞÜM TARİHİ 31 MART

Alaçam ve Yakakent ilçelerinin Samsun'un gelişim yönünden en gözde ilçeleri arasında olduğunu ifade eden Yılmaz, "Kalkınmanın, gelişmenin önünde hiçbir engel olmamalı. Cumhur İttifakımızın adayları en iyi hizmeti halkımıza sunma noktasında kararlı ve odaklanmış durumda. 31 Mart büyük bir gelişim ve dönüşümün tarihi olacak. Halkımızın Cumhur İttifakı'na olan güvenini sahada çok iyi görüyoruz. Adaylarımız görev alanlarıyla ilgili yeni çalışma dönemine çok iyi hazırlandı ve her kesimi memnun edecek projelerle yola çıktı. Gönül ise bizim vazgeçilmezimiz. Gönüller bir olduktan sonra her zorluğu, engeli birlikte aşarız" diye konuştu.

İTTİFAK MİHENK TAŞI

Samsun'un Türkiye için önemli bir değer olduğunu belirten Yılmaz, "Değere değer katmak, onu gelecek nesillere en iyi şekilde taşımak hepimizin vazifesi. Hiç bu zamana kadar lafla iş yapmaya çalışmadık, icraatlarımızla halkımızın karşısına çıktık. Zaman kavramını en iyi şekilde kullanarak kentimizi nakış gibi işlemeye çalıştık. Allahım'a şükürler olsun ki, halkımız hep yapılanların değerini bildi, bunun için çalışkan, güven duyulan kadrolara görev verdi. Cumhur İttifakımız da bu sürecin şu an mihenk taşı oldu" dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

'Başkan İsmail Uyanık'tan ince mesaj

1 'Başkan İsmail Uyanık'tan ince mesaj

Yüksel Yıldırım: 'Daha ne yapalım!'

2 Yüksel Yıldırım: 'Daha ne yapalım!'

Samsun'da korkunç kaza! 1 ölü

3 Samsun'da korkunç kaza! 1 ölü

Protokolde büyük sevinç

4 Protokolde büyük sevinç

Samsunspor-Bayrampaşa maçının geniş özeti

5 Samsunspor-Bayrampaşa maçının geniş özeti

Silahlı kavga: 1 Ölü

6 Silahlı kavga: 1 Ölü

Samsun'da cinsel içerikli kaçak ürünler ele geçirildi

7 Samsun'da cinsel içerikli kaçak ürünler ele geçirildi

Şampiyonluk golü gibi

8 Şampiyonluk golü gibi

10'un adı Bahattin

9 10'un adı Bahattin

Yatan kalkmadı

10 Yatan kalkmadı


SIRADAKİ HABER
}