HaberlerBiz kocaman bir aileyiz

Biz kocaman bir aileyiz

'Spor Masası'na' konuk olan Canik Belediyespor Altyapı Antrenörleri Mehmet Küntüşlü ve Can Küntüşlü başarının sırlarını anlattı. Mehmet Küntüşlü, 'Bizim sırrımız kocaman bir aile olmamız' dedi

Biz kocaman bir aileyiz

MİLLİ TAKIMA OYUNCU GİDİYOR

Haberaks TV ekranlarının sevilen programı 'Spor Masası’na' Canik Belediyespor Basketbol Altyapı Antrenörleri Mehmet Küntüşlü, Can Küntüşlü ve altyapı oyuncuları konuk oldu. Mavi-Beyazlı oyuncular Canik Belediyespor'un altyapıdaki başarılarının sırrını anlattı. Sırrın sistemli çalışma ve aile ortamından kaynaklandığını belirten Antrenör Mehmet Küntüşlü ve Can Küntüşlü, "Canik Belediyespor'un Samsun'da ve Türkiye'de marka olmasını sistemli çalışma, sevgi ve saygıya bağlıyoruz. Biz basketbolu öğretmeden önce çocuklarımıza ahlaklı bireyler olmayı öğretiyoruz. Türkiye'de elde ettiğimiz dereceler ve altyapı gruplarında Türkiye Milli takıma her yıl gönderdiğimiz oyuncular ne kadar doğru işler yaptığımızın göstergesi"diye konuştu.

BAŞARIYI ONLARA BORÇLUYUZ

Spor yapmanın derslerini de olum yönde etkilediğini belirten Canik Belediyespor oyuncusu Gamze Acar, "Basketbola 7 yıl önce arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine başladım. Canik Belediyespor'da ben ve diğer arkadaşlarım sadece basketbol oynamayı değil kardeş olmayı aile olmayı da öğrendik. Mehmet hocamız ve Can hocamız olmasa ben ve kulüpteki birçok arkadaşım şu anda basketbol oynamıyor olacaktık" dedi. Zeynep Duru Acar, "Tavsiye üzerine 1 yıl önce basketbol oynamaya başladım. Canik Belediyespor altyapısında basketbola başlayınca çok heyecanlandım. Kulübümün basketboldaki başarılarını biliyordum. Bir yıl içinde alışma sürecini atlattım ve bende bu ailenin bir parçası oldum" diye ifade etti.

Mustafa CİVELEK

TEBRİK ETTİLER

Spor Masası'na konuk olan Canik Belediyespor altyapı oyuncularını Millet İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara ve Haberaks Tv Genel Yayın Yönetmeni Ümit Ceylan tebrik etti.

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Başından vurulan liseli genç kız ağır yaralandı

1 Başından vurulan liseli genç kız ağır yaralandı

Kiraladıkları araçla il il, market market gezip soygun yaptılar

2 Kiraladıkları araçla il il, market market gezip soygun yaptılar


SIRADAKİ HABER
}