HaberlerSamsunlu usta oyuncu Haber'e hayran kaldı

Samsunlu usta oyuncu Haber'e hayran kaldı

Samsunlu usta oyuncu Ferdi Akarnur, tiyatro oyunu için geldiği Samsun'da Haber Medya Grubu'nu da ziyaret ett. Akarnur, ''Samsun'da böyle bir medya olması olağanüstü bir şey. Bir Samsunlu olarak gurur duydum'' dedi

Samsunlu usta oyuncu Haber'e hayran kaldı

Türkiye'de birçok tiyatro, dizi ve sinema oyunununda rol alan Samsunlu usta oyuncu Ferdi Akarnur, ''Ne Olacak Şimdi'' isimli tiyatro oyununu Samsunlu tiyatroseverlerle buluşturmak için geldiği Samsun'da Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş'teki çalışma ofislerini ziyaret etti. Ziyarette, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Grubu Yöneticilerinden Hülya Hacıoğlu, Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Okan Aralan, Haber Medya Haber Müdürü Onur Nurdemir, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ile bir araya gelen Akarnur, Haber Medya'yla gurur duyduğunu söyledi.

GURUR DUYDUM

Samsun'da büyük bir yayın organı görmekten mutluluk duyduğunu kaydeden Akarnur, ''Samsun'da böyle bir medya olması olağanüstü bir şey. Ufak tefek bir yerdir diye düşündüm ama hepsi harika. Bir Samsunlu olarak gurur duydum. Stüdyolarda profesyonelce çalışıyorsunuz. Samsun'da ilk oda tiyatrosunu kuranlardan birisiyim. Sonra arkadaşlarım bu bayrağı devraldılar. Şimdi Cem Kaynar bu işi devam ettiriyor. Samsun'da çeşitli profesyonel gruplar da var. Gururla takip ediyoruz hepsini'' diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}