HaberlerAltın çocuklar

Altın çocuklar

Samsun karması yine başarıdan başarıya koşuyor. Karma son katıldığı Anadolu Tekvando Yıldızlar Ligi müsabakalarında 3 farklı kategoride altın madalya kazanarak adından söz ettirdi

Altın çocuklar

200 SPORCU KATILDI

 Zonguldak'ta yapılan Anadolu Tekvando Yıldızlar Ligi müsabakalarında Samsun karması fırtınası esti. 10 ilden 200 sporcunun katıldığı müsabakalarda karma 3 kategoride birden altın madalya kazanma başarısı gösterdi. 33 kiloda Mert Efe Kilim, 47 kiloda Rümeysa Yazıcı ve +65 kiloda Alihan Baş şampiyonluk madalyasını kazanan isimler oldu. Antrenör Murat Özden, "3 sporcuyla katılım sağladığımız grup müsabakalarında 3 altın madalya kazandık" dedi.

HEDEF YARI FİNALLER

Özden ayrıca, " İsimler değişse de başarı hikayemiz çok şükür hiç değişmiyor. Kız ve erkek takımında gruplarını genel klasmanda birinci tamamlayan karma ayrıca yarı finallere yükseldi. Yarı finallerde 12-14 Nisan'da Kastamonu'da yapılacak. İnşallah orada da çok başarılı olup finalere gideceğiz.

Bizleri destekleyen yanımızda olan Terme Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil Seyrekli olmak üzere tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Salim YILDIZSIRADAKİ HABER
}