Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Adı konulmamış büyük bir kriz var

TMOBB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, terör olayları nedeniyle adı konulmamış büyük bir kriz olduğunu belirterek, ''İnşaat sektörü bu krizi hat safhada yaşıyor'' dedi

Adı konulmamış büyük bir kriz var

TMOBB İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Samsun Şubesinin 16. Olağan Genel Kurulu, İMO konferans salonunda Hüseyin Tüfek'in divan başkanlığında gerçekleşti. Mevcut başkan Cevat Öncü'nün tek liste ile aday olduğu seçimler bugün yapılacak.

KAOTİK ORTAMDAN KURTULMALIYIZ
Kurulun açılış konuşmasını yapan İMO Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, Türkiye'nin güvenlik başta olmak üzere son derece sıkıntılı bir süreçten geçtiğini belirterek, ''Her gün onlu sayılarla ifade edildiği şekilde birçok insanımızı terör olaylarında kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Son günlerde tırmanan terör olaylarında hayatını kaybeden sivil, asker, polis yurttaşlarımıza allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Ülkemizin en kısa sürede bu kaotik ortamdan kurtulmasını istiyoruz. Terörle beraber ekonominin de, meslek ekonomimizin de son derece olumsuz etkilerini hep birlikte yaşıyoruz. Adı konulmamış büyük bir kriz var ülkede. İnşaat sektörü bunu hat safhada yaşıyor'' dedi.

SEÇİMLERE ÇAĞRI
TMOBB odalarının etkisizleştirmeye çalışıldığı son dönemde oda-üye bağlılığına her zamankinden daha fazla ihtiyaç bulunduğunu ifade eden Öncü, ''Mesleğimizin itibarsızlaştırılmak istendiği, imzamızın formaliteye dönüştürülmek noktasına gelindiği bu zorlu ve kritik dönemde her zamankinden daha bağlı olmalıyız. Bu yüzden tüm üyelerimizi seçimlere katılmaya ve gelecek dönemde de mesleğimize, odamıza sahip çıkma noktasında duyarlı olmaya davet ediyoruz'' diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU EN ÇOK OKUNANLAR

FETÖ mağdurlarına zulmediyoruz

1 FETÖ mağdurlarına zulmediyoruz

Bu böyle gitmez

2 Bu böyle gitmez

Samsun gün sayıyor

3 Samsun gün sayıyor

Sel Samsunu da vurdu

4  Sel Samsun'u da vurdu

Transfer var sonuç yok

5 Transfer var sonuç yok

Coşkun Zeren Chibuikenin kafasını başka Anadolu takımları karıştırdı

6 Coşkun Zeren: 'Chibuike'nin kafasını başka Anadolu takımları karıştırdı'

Polisler uyuşturucu satmış

7 Polisler uyuşturucu satmış!

FETÖ soruşturması kapsamında 11 sağlık çalışanı adliyeye sevk edildi

8 FETÖ soruşturması kapsamında 11 sağlık çalışanı adliyeye sevk edildi

Rehine krizinden dram çıktı

9 Rehine krizinden dram çıktı

Haysiyet cellatları

10 Haysiyet cellatları...


SIRADAKİ HABER