HaberlerHalil Akgül, 'Türkeş'in adı yaşatılacak'

Halil Akgül, 'Türkeş'in adı yaşatılacak'

Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül, 31 Mart'ta seçilmeleri halinde MHP'nin Kurucu Genel Başkanı merhum Alpaslan Türkeş'in adını Salıpazarı'nda yaşatacaklarını söyledi

Halil Akgül, 'Türkeş'in adı yaşatılacak'

Salıpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül, Cumhur İttifakı’nın 31 Mart seçimlerine kadar değil, sonsuza kadar devam edeceğini ifade etti. Başkan Akgül, Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Türkiye’nin bekasıyla ilgili aldığı Cumhur İttifakı kararının tüm yurtta olduğu gibi Salıpazarı’nda da vücut bulduğunu ifade etti.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Başkan Akgül, “Salıpazarı’nda Cumhur İttifakı ile bir adaylık süreci yaşandı. Neticede genel merkezlerimizin almış olduğu karar doğrultusunda Cumhur İttifakı’nın adayı olarak şahsım açıklandı. Şu anda Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimizle ittifak çalışmalarımız devam ediyor. Yine MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Salıpazarılıdır. Bizim büyüğümüz, ağabeyimizdir. Önceki gün Salıpazarı’na geldi, beraber esnafımızı ve halkımızı gezdik. Şu anda tüm çalışmalarımıza arkadaşlarımız katılıyorlar ve sahada da bunun karşılığını görüyoruz, İnşallah bu ittifakla alakalı önümüzdeki seçimi inşallah kazanacağız.  31 Mart seçimlerinden hemen sonra nisan ayı ilk meclis toplantımızda Milliyetçi Hareket Partisinin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in adını Salıpazarı’nda yaşatmak istiyoruz. İlçemizde bir meydan veya bir caddeye onun adını vererek, aziz hatırasını ilçemizde yaşatmış olacağız” şeklinde konuştu.

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}