HaberlerSorunları çözülmüş bir Havza bırakacağız

Sorunları çözülmüş bir Havza bırakacağız

Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, 'İnşallah sizin için çalışacağız ve sizlere tüm sorunları çözülmüş bir Havza teslim edeceğiz' dedi

Sorunları çözülmüş bir Havza bırakacağız

Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerine devam ediyor. Özdemir ve beraberindeki MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kaya ile birlikte Yeni Mescit Mahallesi'nde Yahya Kenan'ın evini ziyaret etti. Mahallede Özdemir ve beraberindekileri gençler meşale ve davullar eşliğinde karşıladılar. Kendisini karşılayan gençleri bozkurt ve Rabia işareti ile selamlayan  Özdemir, gençlere "İnşallah sizin için çalışacağız ve sizlere tüm sorunları çözülmüş bir Havza teslim edeceğiz." dedi.

SORUNLARI BİLİYORUZ

Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir ise  sorunlar için sorumlu aramadığını söyledi. "Bir sorun varsa biz sorunun neden veya kimden kaynaklandığı ile ilgilenmiyoruz." diyen Özdemir, şöyle devam etti: "Bizim derdimiz bu sorunu bir an evvel halkımızın önünden kaldırmak ve halkımızın gereksinimlerine hızlı bir şekilde cevap vermek.18 yıldır siyasetin içinde ve Havzalı biri olarak Havzamızın sorunlarını yakından biliyoruz. İnşallah hep birlikte bu sorunları hallederek ilçemizde daha güzel hizmetlere imza atacağız."

 

SIRADAKİ HABER
}