HaberlerSamsunspor HaberleriBaşkan Zihni Şahin: 'Samsunspor sevdamız'

Başkan Zihni Şahin: 'Samsunspor sevdamız' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ın kulübe katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdiği Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, 'Samsunspor sevdamız. Kulübümüze hizmetimiz sürecek' dedi

Başkan Zihni Şahin: 'Samsunspor sevdamız'

TEŞEKKÜR ETTİ

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve yönetim kurulu üyeleri, Nuri Asan Tesisleri'nde Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin'i ağırladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak 31 Mart tarihinde görevi devredecek olan Zihni Şahin’e Samsunspor'a olan katkılarından dolayı Başkan İsmail Uyanık, teşekkür plaketi, Başkan Vekili Tahsin Kosif ise Samsunspor forması hediye etti. Başkan Zihni Şahin, bu plaketi almaktan gurur duyduğunu belirterek, "Samsunspor kentimizi markası, bizlerin çocukluk sevdası. Kulübümüze hizmet etmek benim için de bir onur ve gururdur. Hizmetlerimizin süreceğinin de bilinmesini isterim" dedi.

TESİS KONUŞULDU

Başkan İsmail Uyanık ise, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'e teşekkür edip, seçim çalışmalarında başarı diledi. Programda Yıldırım Holding İdari İşler Başkanı Mustafa Erkanat, Yılport Samsunspor Başkan Vekili Tahsin Raci Kosif, Başkan Yardımcısı Emin Kar, Genel Sekreter Ali Kemal Gedikli, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın, Basın Sözcüsü Suat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Gürkan, Osman Arslan, Mustafa Mercan, Haluk Tan ve Bilal Akşanlı da yer aldı. Ziyarette kulübün altyapı tesisi kurmak istediği Petrol Ofisi Dolum Tesisleri arkasındaki dolgu arazisi hakkında da fikir alışverişinde bulunup, bu zamana kadar konuyla ilgili yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. 

SIRADAKİ HABER
}