Haberler Geleceğin yıldızları

Geleceğin yıldızları

'Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz' turnuvası oynanan final ve üçüncülük maçının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu.

 Geleceğin yıldızları

'Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz' turnuvası oynanan final ve üçüncülük maçının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu. Turnuvada şampiyonluk kupasını Atakum Belediyespor ekibi kaldırdı

EN CENTİLMEN TERME LİSESİ

Türkiye Futbol Federasyonu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından bir dönem Yılport Samsunspor forması giyen merhum Ömer Kuranel ve Göksel Gencer'in anısına düzenlenen 'Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz' turnuvası nefes kesen final ve üçüncülük maçının ardından yapılan ödül töreniyle son buldu. Anlamlı turnuvanın final maçında Atakum Belediyespor, Karadeniz Fırtınası'nı 3-2'lik skorla yenerek şampiyonluk kupasına uzandı.

KUPALAR VERİLDİ

Bu yıl kurulan ve ilk kez bir turnuvaya katılan Terme Futbol Kulübü üçüncülük maçında Terme Lisesi Gençlikspor'u 1-0 yenerek üçüncülük kupasının sahibi oldu. Terme Lisesi Gençlik Spor Kulübü ise turnuvanın en centilmen takımı seçildi. Turnuvada dereceye giren takımlara ödüllerini TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, ASKF Samsun Şubesi Başkanı Şener Aydın, TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut ve yönetim kurulu üyeleri takdim etti.


EN DEĞERLİ OYUNCU SOYKAN

Bir dönem Yılport Samsunspor forması giyen merhum Ömer Kuranel ve Göksel Gencer'in anısına 'Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz' turnuvasının en değerli oyuncusu şampiyon olan Atakum Belediyespor'un 10 numaralı oyuncusu Soykan Uyar seçildi.

HAKEMLERE ONUR PLAKETİ

Turnuvada görev yapan hakemler adına Hakem Atama Sorumlusu Coşkun Baykan'a Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Sekreteri Muharrem Tosun tarafından onur plaketi verildi.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}