HaberlerZorlu'da şampiyonluk sevinci

Zorlu'da şampiyonluk sevinci

Karabük'te düzenlenen Analig Yüzme Yarışları'nda, Zorlulu genç yetenek Azra Şahinkaya, serbest stilde 1. , sırtüstü yarışlarında 3. olarak büyük bir başarıya imza attı

Zorlu'da şampiyonluk sevinci

Karabük’te düzenlenen Türkiye geneli Analig Yüzme Yarışları’nda, Zorlulu genç sporcu Azra Şahinkaya serbest stilde 1.’lik, sırtüstü yarışlarında 3.’lük madalyasını kazanan isim oldu. Şahinkaya’nın başarısından büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Zorlu Eğitim Kurumları Kurucusu Ergin Zorlu, “Akademik başarısını, spor alanındaki çalışmalarıyla taçlandıran öğrencimizi tebrik ederiz” dedi.

TEBRİK ETTİ

Öğrencilerin yoğun akademik çalışmalarını; sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle desteklediklerini belirten Zorlu, “Zorlu Koleji olarak sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif çalışmaları destekleyen bir anlayışla eğitim-öğretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Çünkü biliyoruz ki; sanat ve sportif faaliyetler, çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerine, takım çalışması içinde rol almalarına, rekabet içerisinde dostlukla yarışma kültürü kazanmalarına ve olumlu bir hayat sürmelerine katkıda bulunur. Akademik çalışmalarımızı sanat ve sporla destekleyen bir kurum olarak, Türkiye geneli Analig Yüzme Yarışları'nda serbest stilde 1.’lik; sırtüstü yarışlarında 3.’lük madalyasını kazanan öğrencimizin bu büyük başarısı bizleri gururlandırmıştır. Böylesine önemli bir başarıya imza atan öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}