HaberlerErhan Usta, 'Siyasetçilere ders vermiş olacağız'

Erhan Usta, 'Siyasetçilere ders vermiş olacağız'

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, 'Bizim seçilmemiz durumunda sadece Samsun'a belediye başkanı seçmiş olmayacaksınız, aynı zamanda Türkiye genelinde de siyasetçilere bir ders vermiş olacağız' dedi

Erhan Usta, 'Siyasetçilere ders vermiş olacağız'

Seçim çalışmalarını sürdüren Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Bafra Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. Usta, Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında Bafralı hemşehrilerine seslendi.

SAMSUN İLKLERİN ŞEHRİ

Usta, ''Samsun herşeyi hakediyor. Samsun ilklerin şehri. Samsun, kurtuluş mücadelesinin başlatıldığı bir kent. İmkansızlıklar içerisinde yüz yıl öncesinde yeni bir mücadeleyi başlatan Samsun, inşallah buradan demokrasi mücadelesi başlatabilir. Bizim seçilmemiz durumunda sadece Samsun'a belediye başkanı seçmiş olmayacaksınız, aynı zamanda Türkiye genelinde de siyasetçilere bir ders vermiş olacağız. Kardeşim benim önüme bana dayatarak bir aday seçtiremezsin, bana dayatırsan, ben kendi içimden bir tanesini çıkartırım ve onu belediye başkanı olarak seçerim diyecek. Samsun bunu diyecek. Samsun bunu diyebilir. Geçmişte bu tür şeyleri Samsun demiş. Bu denildiği zaman artık siyasetçiler kendine çeki düzen verecek. Vatandaşın istediği insanlar seçilecek. O zaman hizmet artacak, yolsuzluk azalacak'' diye konuştu.

Usta, Bafralıları Cumartesi günü saat 16:00’da Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda yapacağı mitinge davet etti.

 

SIRADAKİ HABER
}