HaberlerBaşkan Erdoğan Tok, 'Her bir köşeye hizmet taşıdık'

Başkan Erdoğan Tok, 'Her bir köşeye hizmet taşıdık'

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok, 'İlkadım'da eşsiz projeleri hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. İlçemizin her bir köşesine hizmet taşıdık, 5 yılda mega projeler ve dev hizmetleri vatandaşımızla buluşturduk' dedi

Başkan Erdoğan Tok, 'Her bir köşeye hizmet taşıdık'

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala vatandaşlarla buluşarak yaptığı ve yapacağı projeleri anlatan İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok,  AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’ın da katıldığı buluşmada Derebahçe Mahallesi sakileri ve İlkadımlılarla bir araya geldi.

Programa Milletvekili Köktaş ve Başkanı Tok’un yanı sıra AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, 2 Nolu Yolu İş Sendikası Başkanı İbrahim Uzun, İlkadım Belediyesi Cumhur ittifakı meclis üyesi adayları, AK Parti Derebahçe Mahallesi Başkanı Sinan Güntürk ve vatandaşlar katıldı.

DAHA GÜÇLÜ BİR YÖNETİM OLACAK

Yoğun bir tempo ile seçim çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Başkan Tok, “Derebahçe Mahallemizde kıymetli kardeşimiz Kazım Öksüzoğlu tarafından gerçekleştirilen bu güzel buluşmada sizlerle bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Göstermiş olduğunuz bu ilgi Cumhur İttifakı’nın İlkadım’ın her noktasında karşılık bulduğunun bir göstergesidir. Cumhur İttifakı’nın adayı olarak sizlerin karşısında olmaktan gurur duyuyorum. İlkadım’da 5 yıllık süre içerisinde birçok dev proje ve hizmeti hayata geçirdik. Bundan sonra da Allah nasip ederse 1 Nisan’dan itibaren hem AK Parti hem de MHP kadrolarımızla güçlü bir meclis kadrosuyla sizlere en iyi hizmetleri getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YAŞAM ALANLARI OLUŞTURUYORUZ

Laf değil icraat ürettiklerini dile getiren Başkan Tok, “İlkadım’da eşsiz projeleri hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. İlçemizin her bir köşesine hizmet taşıyarak 5 yılda mega projeler ve dev hizmetleri vatandaşımızla buluşturduk. Sadece Derebahçe Mahallemizde hayat bulan değişim bile İlkadım’ın 5 yıllık gelişimine örnek oluyor. Bu mahallemizde Derebahçe Sosyal Tesislerimizi, Mert Irmağı kenarında 2 buçuk kilometre uzunluğunda Koşu Yolu ve Yaşam Parkurumuzu, Derebahçe Halı Saha ve Spor kompleksimizi ve çocuk parklarımızı sizlerle buluşturduk. Sadece Derebahçe’ye değil İlkadım’a değer katan projeleri hayata geçiriyoruz ve yaptığımız her proje ile sosyal yaşama değer katıyoruz. Derebahçe Sosyal Tesislerimiz sadece bir bina değil, hem modern bir toplantı ve düğün salonu hem de eğitimden spora geniş bir yelpazede hizmet veren bir yaşam alanı. Bunun yanı sıra çevre esnafımıza da katma değer sağlayan bir merkez konumunda. Her mahallemizde buna benzer projelerle İlkadım için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}