HaberlerSamsunspor HaberleriGelecek emin ellerde

Gelecek emin ellerde - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Altyapı Sorumlusu Hakkı Bayrak, Kırmızı-Beyazlıların geleceğinin emin ellerde olduğunu söyledi. Bayrak, 'Hedefimiz iki yılda bir A takıma oyuncu kazandırmak. Gelecek adına Samsunspor için ideal bir vizyon hazırlamak' dedi

Gelecek emin ellerde

İKİ YILDA BİR OYUNCU

TFF Bölgesel Gelişim Liglerinde boy gösteren ve yer aldığı tüm kategorilerde zirvede yer alan  Yılport Samsunspor'da Altyapı Sorumlusu Hakkı Bayrak Haber Gazetesi'ne önemli açıklamalarda bulundu. Niğde Futbol kulübü maçında A takıma başarılar dileyen Bayrak, Yılport Samsunspor'un geleceğinin emin ellerde olduğunu söyledi. Hedeflerinin iki yılda bir A takıma oyuncu kazandırmak olduğunu dile getiren Hakkı Bayrak, "Gençlik geliştirme olarak Samsun'a ve Samsunspor'a yakışır bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz iki yılda bir üst yapıya oyuncu kazandırmak" dedi.

GELİŞİMLERİ ÖN PLANDA

U17 ve U19 takımları ile Türkiye Şampiyonası'nda yer alacaklarını belirten Bayrak, "İki kategoride Samsun'u Türkiye Şampiyonası'nda temsil edeceğiz. Hedef elit liglerde yer alabilmek ve altyapıya yeni bir vizyon oluşturabilmek. U15 ve U16 takımlarımızda gruplarında lider olarak bitereceklerdir, kalan 2 haftada kazanmaya yine devam edeceğiz. Amacımız skordan ziyade oyuncuların gelişimlerini ön plana çıkarmak ve yarışmacı kimliklerini unutturmamak. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi 'Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim' sözüyle sporcularımıza en iyi yolu göstermek" diye konuştu.

Salim YILDIZ ÖZEL

SIRADAKİ HABER
}