HaberlerKarapıçak'tan övgü, 'Demir, her şehrin arayıp da bulamayacağı bir aday'

Karapıçak'tan övgü, 'Demir, her şehrin arayıp da bulamayacağı bir aday'

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in, Samsun ve Samsunlular için bir şans olduğunu belirterek, ' Mustafa Demir her şehrin arayıp da bulamadığı bir başkan adayıdır' dedi

Karapıçak'tan övgü, 'Demir, her şehrin arayıp da bulamayacağı bir aday'

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı'nın 31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterdiği Mustafa Demir'in Samsun ve Samsunlular için bir şans olduğunu belirtti.

PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR

31 Mart seçimlerinin çok önemli olduğunu dile getiren Karapıçak, "Cumhur İttifakı pazara kadar değil mezara kadar sürecek. Cumhur İttifakı'nın belediye başkan adayları, halkın isteği ve liyakat esas alınarak belirlendi ve hepsi de işin ehli isimler. Özellikle Samsun’da Büyükşehir’e adayı gösterilen Mustafa Demir, Samsun ve Samsunlular için bir şans. Açıkladığı özellikle istihdam projeleri ile geliyor ve bu projeler kendi deyişiyle de ‘şahlanış’ projeleri. Bu projeler ile şehrimizin evlatları iş sahibi olacak, başka şehirlere iş aramaya gitmeyecek. Bu da demek oluyor ki burada kazanılan para da burada harcanacak. 5 yılda 80 bin kişiyi, istihdam edecek projeleri var. Demir’in projeleri ile Samsun’un şaha kalkacağından hiçbir hemşehrimin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}