HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor taraftarına müjde

Samsunspor taraftarına müjde - Samsunspor Haberleri

Özellikle gurbetteki Yılport Samsunspor taraftarının dört gözle beklediği internet üzerinden lisanslı ürün satışı, pazartesi itibariyle başlıyor. Online satış sitesinin tüm altyapısının tamamlandığı belirtildi

Samsunspor taraftarına müjde

ALTYAPI TAMAM

Yılport Samsunspor taraftarlarına lisanslı ürünlere kolayca ulaşabilmeleri adına müjde gibi bir haber geldi. Sezon başından bu yana detaylı bir online satış internet sitesi kurmak için çalışmalar yürüten kulüp profesyonelleri, Yıldırım Holding'den de destek alarak nihai sonuca ulaştı. İnternet üzerinden satış yapılacak sitenin altyapı tamamlanırken, ürünlerin de mankenli ve tek olarak detaylı fotoğraf çekimleri de bitti.

LANSMAN YAPILACAK

Özellikle gurbette yaşayan Yılport Samsunspor taraftarlarının ürünlere kolayca sahip olması için tasarlanan sitede, peşin alışverişle birlikte kredi kartıyla ödeme, taksitli alışveriş ve havale ile ödeme gibi kolaylıklar da sunulacak. Online satış sitesinin görkemli bir lansmanla tanıtılması beklenirken, ürün yelpazesinin de oldukça genişletildiği, artık taraftarların lisanslı bir çok ürüne ulaşabileceği ifade edildi.

SIRADAKİ HABER
}