HaberlerBaşkan Zihni Şahin: 'Atakum için birlik olalım'

Başkan Zihni Şahin: 'Atakum için birlik olalım'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, 'Değerli projeleri hayata geçirmek ve şehri kalkındırmak için birlik ve beraberlik içerisinde olup ortak hareket etmemiz lazım' dedi

Başkan Zihni Şahin: 'Atakum için birlik olalım'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Diyanet-Sen Samsun Şubesi'nin Yalı Kafe'de gerçekleştirdiği programa katıldı. Diyanet-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Murat Akkuş, Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Seyhan Elmacı, Memur-Sen Kadın Komisyon Başkanı Songül Kıyak, Diyanet-Sen Samsun yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlarların da katıldığı programda konuşan Zihni Şahin, şehirde toplumun her kesiminin düşüncelerini önemsediklerini ve her türlü çalışmada STK'ların düşüncelerinin kendileri için büyük önem arz ettiğini söyledi.

KALKINMA DAİRESİ VE 17 İLÇEYE HİZMET

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, belediye çalışmalarına sivil toplum kuruluşlarıyla beraber çalışmalara devam edeceklerini belirterek, "Büyükşehir Belediye Başkanlığım döneminde özellikle ilçelede yürütülen tarım projelerini en iyi düzeylere getirme adına kalkınma dairesi kurduk ve 17 ilçede hizmet etme adına kurulan uzman ekibimiz çalışmalarına halen devam ediyor. 19 Mayıs 1919'un yüzüncü yılı müsanebetiyle de çeşitli projelerle yola çıktık. Bizim bu değerli projeleri hayata geçirmek ve şehri kalkındırmak için birlik ve beraberlik içerisinde olup ortak hareket etmemiz lazım" diye konuştu.

DİYANET-SEN'DEN 'BAŞARI' DİLEĞİ

Diyanet-Sen Samsun 1 nolu Şube Başkanı Murat Akkuş sendikal çalışmalara değinerek, "Biz büyük bir aileyiz. Her bir üyemiz bizim için çok büyük değer ifade etmektedir. Her bir üye bizim için güçtür. Bugün daha iyi yerlerdeyiz. Biz sendikal çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hizmetler noktasında eksiklerimiz olabilir ama tamamlamak adına sizlerden destek bekliyoruz. Sizlere de çıktığınız bu kutlu yolda sonsuz başarı diliyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}