HaberlerMustafa Demir: 'Mutlu insan, mutlu şehir'

Mustafa Demir: 'Mutlu insan, mutlu şehir'

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 'Mutlu insan, mutlu şehir kavramı çok önemli. Sorun çözen anlayışla doğru projeler uygulayarak şehrimizi ihya edeceğiz' dedi.

Mustafa Demir: 'Mutlu insan, mutlu şehir'

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, belediye ve halk kavramını yönetimde bir bütün haline getireceklerini kaydetti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın katılımıyla yapılan programlara katılan Mustafa Demir, daha sonra Terme İlçesi'nde proje tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Sakarlı, Çay mahallelerinde halk toplantıları sonrasında ise İlkadım ve Canik ilçesinde sivil toplum kuruluşları ve esnafı ziyaret etti. Demir, Zeytinlik Mahallesi mitingi, Hacıismail mahallesindeki halk buluşmasıyla programını tamamladı.

GELECEĞE EMİN ADIMLAR

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun'un şehircilik anlamında Türkiye'nin en önde gelen illeri arasında olması için değişim ve gelişimi sağlayacak projelerle yola çıktıklarını kaydetti. Samsun'un 50-100 yıllık geleceğini doğru projelerle belirlemeye çalıştıklarını vurgulayan Demir, "Hazırladığımız her proje, çalışma Samsun'a, halkımıza büyük katma değerler katacak. Bu zamana kadar olduğu gibi ilk başta şeffaf, hakkaniyetli, halkın hakkına bir gram zeval vermeyecek bir yönetim sergileyeceğiz. Kendimize bir yol haritası belirledik. Kentin ihtiyaçlarını, taleplerini çok iyi biliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Geleceğimiz çok önemli, şuan yapacağımız hataların yansımaları ileride dönüşü zor gelişmelere neden olabilir. Bunun için her yaptığımız işi ortak akıl anlayışla yerine getirmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

KENTE YENİ VİZYON KATILACAK

"Sorun çözen anlayışla doğru projeler uygulayarak şehrimizi ihya edeceğiz" diyen Mustafa Demir, "Mutlu insan, mutlu şehir kavramı çok önemli. Bizler kentimizde yaşam kalitesini ne kadar artırır, kolaylaştırırsak, sorunları çözersek, ekonomimizi güçlendirirsek mutlu insan ve şehir kavramını tam anlamıyla oluşturmayı sağlarız. Mustafa Demir, kente yeni bir vizyon katmak için kararlı. Halkımızın büyük desteği olmadan bunların hiç birini başaramam" dedi.

SIRADAKİ HABER
}