HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'a yakışır yeni tesis

Samsunspor'a yakışır yeni tesis - Samsunspor Haberleri

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, büyük sevda Samsunspor'a yakışır tesis projesini hayata geçireceklerini söyledi

Samsunspor'a yakışır yeni tesis

BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelmeleriyle birlikte Samsunspor'a yakışır bir tesisi yapacaklarını ve takıma her türlü desteğin sağlanacağını kaydetti. Samsunspor'un bir sevda, bir tutku olduğunu, yaşadığı sıkıntılı süreçlerin aşılması için el ele verilmesi gerektiğini ifade eden Demir, kentin yönetimine talip olan siyasetçiler olarak büyük değerin en iyi noktaya gelmesi için kırmızı-beyaz sevdasıyla hareket edeceklerini belirtti.

MUHTEŞEM OLACAK

Özellikle Samsunspor için yeni bir tesis yapmayı planladıkları ve bir spor takımının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olmasını istediklerini vurgulayan Demir, "Şehrimizin en önemli değerlerinden biri olan Samsunsporumuzun hak ettiği yere kavuşması adına hem alt yapının, hem de A takımının ihtiyaç duyduğu teknik özelliklere sahip tesislerin projesini 31 Mart seçimlerinden sonra hayata geçireceğiz. Ait olmadığımız bir ligden Süper Lig’e giden yolda tüm desteğimizi Başkan İsmail Uyanık ve ekibine vereceğiz." diye konuştu.

SÜPER LİGE BİRLİKTE KOŞACAĞIZ

'Büyük sevda Samsunspor'a herkes sahip çıkmalı " diyen Demir, "Samsunspor denilince akan sular durur. Taraftarlarımızla, kulübümüzle sürekli irtibat halinde olacağız. Kentimizin değeri için yapılacak her çalışmada el ele vereceğiz. Yapılacağımız tesis çok önemli ve spor alanında örnek projelerden olacak. Kulübün sportif ihtiyaçları karşılanırken bir yanda da yeni futbolcuların yetişmesini sağlayacağız. Gençlerimizin Samsunspor bünyesinde iyi bir sporcu, iyi bir Samsunsporlu olması için önlerini açacağız. Yeni 19 Mayıs Stadyumumuz muhteşem bir stat, Samsunspor'umuza yakışıyor ama şuan ligde bulunduğumuz yer bizi çok üzüyor. Süper lige birlikte koşacağız. " şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}