HaberlerMustafa Demir: 'Adaletten asla ayrılmayacağım'

Mustafa Demir: 'Adaletten asla ayrılmayacağım'

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 'Bana Büyükşehir Belediye Başkanlığı onurunu verirseniz, sizlerin hakkına, hukukuna sahip çıkacağım. Hakkaniyetten, adaletten asla ayrılmayacağım' dedi.

Mustafa Demir: 'Adaletten asla ayrılmayacağım'

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti ardından esnafla bir araya geldi, vatandaşlarla sohbet etti.

Daha sonra Havza Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen proje tanıtım toplantısına katılan Demir, ilçede önemli projeleri hayata geçireceklerini vurguladı.

Demir, 31 Mart sonrası görevi devir alması durumunda gece gündüz demeden çalışacağını ifade ederek, "Bana Büyükşehir Belediye Başkanlığı onurunu verirseniz, sizlerin hakkına, hukukuna sahip çıkacağıma, hakkaniyetten, adaletten asla ayrılmayacağıma, samimi ve dürüst olacağıma söz veriyorum. Sabah namazının ardından işe koyulacağım. Beş yıl gece demeden gündüz demeden sizler için, bu güzel memleket için, Samsunumuz için çalışacağım. Projelerimizi açıkladık, nasıl bir Samsun planladığımızı herkes gördü." dedi.

Havza AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan da seçimin son gününe kadar sahada olacakları ve çalışacaklarını belirtti.

MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ise ittifak ruhu içinde çalışmalara destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini vurguladı.

 

 

SIRADAKİ HABER
}