HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Hasan Togar: 'Davamız ve amacımız bir'

Başkan Hasan Togar: 'Davamız ve amacımız bir' - Samsun Haberleri

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hasan Togar, 'Davamız bir, amacımız bir, yolumuz bir. Gönül belediyeciliği çerçevesinde ilçemizi birlikte yönettik ve birlikte yönetmeye devam edeceğiz' dedi

Başkan Hasan Togar: 'Davamız ve amacımız bir'

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl, Kadın Kolları Başkanı Melek Halil, Tekkeköy Belediyesi AK Parti meclis üyesi adayları, meclis üyeleri, önceki dönem ilçe başkanları, teşkilat ve mahalle başkanları ile bir araya geldi.

İLK GÜNKÜ AŞKLA YOLA DEVAM

Kahvaltı programında konuşan Togar, “AK Parti davasına gönül veren ve bu yolda kendisini ortaya koyan yol arkadaşlarımızın güvenini, bugüne kadar boşa çıkartmadık ve bundan sonra da aynı kararlılıkla, ilk günkü aşkla yolumuza devam edeceğiz. Büyük AK Parti ailesinin fertleri olarak bugün hep birlikte ilçemizin geleceği için bir kez daha önemli mesajlar verdik. Tekkeköy’ü hep birlikte bugünlere taşıdık. Sizler mahallelerinizde bizim teşkilatımızın temel taşlarını oluşturdunuz. Her an sahada olduk ve de olmaya devam edeceğiz. Biz olduktan sonra üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir engel yok. Davamız bir, amacımız bir, yolumuz bir. 31 Mart gününe kadar bu birlikteliğimiz aynı şekilde devam edecek. Gönül belediyeciliği çerçevesinde ilçemizi birlikte yönettik ve birlikte yönetmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İLKLER YAŞANDI

Tekkeköy tarihinde birçok ilklerin yaşandığına dikkat çeken Başkan Togar, “Önümüzdeki dönemde yine ilklerle ilçemiz örnek gösterilecek bir yerleşim yeri olacak. Hastanesi, fakültesi, öğrenci yurtları ile ilçemiz bambaşka bir boyuta taşınacak. Ayrıca Cumhurbaşkanımızın kurulması talimatını verdiği kenevir tekstil fabrikası ile ilçemiz istihdam yönünden de birçok kişiye iş imkanı sağlayacak. Yani ilçemiz önümüzdeki beş yılda öğrencilerle dolup taşacak. Yine hastane ile 24 saat yaşam olan bir ilçe olacak. Kenevir tekstil fabrikası ile de bir çok kişiye iş imkanı sağlanacak. Bunların hepsi güçlü iktidar ile yerelin birlikteliği ile oluşacak. Hep birlikte Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü yerine getirerek, ilçemizi yarınlara yine birlikte taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}