Muhteşem taraftar - Samsunspor Haberleri

Teknik Direktör İsmet Taşdemir, galibiyeti taraftara armağan ederken, 'Taraftarımız takımı muhteşem bir şekilde destekliyor. İnşallah bu desteğe karşılık, onları lider olarak daha da sevindireceğiz' dedi

Muhteşem taraftar

NİĞDE İYİ BİR TAKIM

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, 2-0 kazanılan Niğde Anadolu Futbol Kulübü maçını değerlendirdi. Deneyimli teknik adam, "Maç kolay geçti ama normalde kolay değildi. Çünkü daha önce 2 maçlarını izledik. Çok genç ve diri takımlar. Dolayısıyla ne yaptığını bilen, ayağa pas oynayan bir sistem takımı ile oynadık. Oyuncu grubumuzun özellikle taraftarımızın da desteğini de arkaya alarak çoğu şeyi hallettik. 2 gol atabildik ama daha fazla da olabilirdi" diye konuştu. 

HİÇ LİDER OLAMADIK

Taşdemir, "Maçta sevindirici taraf bu sene seyirci rekoru kırmışız. Bu bizim için çok önemliydi. Uzun süredir taraftarımız, takımımızı muhteşem şekilde destekliyor. Oyuncu grubumuzda bu desteğe karşılık vermeye çalışıyor. Şimdiye kadar verdik. İnşallah bizde taraftarımızın istediği sezon başından beri hiç olamadığımız liderliği ele geçirebilirsek onları daha fazla mutlu edebileceğimizi düşünüyorum. Artık arayı da iyi değerlendirip Keçiörengücü maçına hazırlanacağız" dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}