HaberlerMustafa Demir, 'Şahlanışa odaklandık'

Mustafa Demir, 'Şahlanışa odaklandık'

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, '31 Mart'ta Samsun şahlanışa odaklandı' dedi

Mustafa Demir, 'Şahlanışa odaklandık'

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, kent merkezinde halk buluşmalarının ardından Havza ilçesinde proje tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Kasaplar Caddesi'nde esnafla sabah kahvaltısında buluşan Demir, daha sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, vatandaşlarla buluştu.

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Toplantılarda konuşan Mustafa Demir, kalkınma, gelişim, üretim, istihdam üzerine tüm ilçeleri kapsayan ciddi bir hamle gerçekleştirmek için programların hazır olduğunu söyledi. Samsun'un ilçeleriyle birlikte topyekun kalkınmasını çok önemsediklerini ifade eden Demir, yeni çalışma sisteminde ilçelerde ve mahallelerde büyük bir koordinasyonla güç birliği sağlanacağını kaydetti. Havza'da Organize Sanayi Bölgesi'nin gelişimi gibi tüm ilçelerde özellikleri, ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapılacağına vurgu yapan Demir, "Bu şehirde yaşayan, siyaset yapan, sorunlarını, ihtiyaçlarını çok iyi bilen siyasetçiler olarak dokunmadığımız hiçbir yerin kalmamasını istiyoruz. Kentimizin büyük dokunuşlarla, hizmetlerle daha iyi konuma gelmesini kendimize büyük hedef seçtik" şeklinde konuştu.

BU GÜVENİ SARSMAYACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Samsun mitinginde '31 Mart'ta Samsun Şahlanışa hazır mısın?' diye sorduğunu anımsatan Demir, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “31 Mart'ta halkımız bize yetki verdiği andan itibaren Samsun'un şahlanışa geçmesi için var gücümüzle çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın, halkımızın bize olan güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmayacağız, sarsmayacağız. Şahlanışa odaklandık, tüm projelerimiz, çalışmalarımız bu yönde olacak. Kamuoyuna tanıttığımız projelerimizin yeni bir dönemin, kalkınmanın, gelişmenin huzurlu ve mutlu bir Samsun'un önünü açacak. Ulaşmadığımız, elimizin değmediği, hizmet götürmediğimiz hiçbir nokta görev süremiz içerisinde kalmayacak" diye konuştu. Kavak ilçesinde halk buluşmasına da katılan Demir, programını ev ziyaretleriyle tamamladı.

SIRADAKİ HABER
}