Haberlerİbrahim Sandıkçı: 'Gönlünüzü ferah tutun'

İbrahim Sandıkçı: 'Gönlünüzü ferah tutun'

Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, 'Gaziosmanpaşa'da oturanlar gönüllerini ferah tutsunlar. Bütün mahallelerimize hizmetin en iyisini sunmak için gece gündüz çalışacağız' dedi

İbrahim Sandıkçı: 'Gönlünüzü ferah tutun'

 

Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde mahalle mitingi düzenledi. Mitinge AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı da katıldı. Vatandaşlar, Kırcalı ve Sandıkçı’yı meşalelerle karşıladı.

BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ

Programda konuşan Sandıkçı, “Canikli olmaktan bir kez daha gurur duydum. Bu coşkulu karşılama karşısında duygulanmamak elde değil. Beni burada yalnız bırakmayan siz vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Gaziosmanpaşa’da oturanlar gönüllerini ferah tutsunlar. Bütün mahallelerimize hizmetin en iyisini sunmak için gece gündüz çalışacağız. Öncelikle Gaziosmanpaşa’da eksik olan her şey tamamlanacak. Gençlerimiz için yapılacak projelere önem vereceğiz. Sizlerin desteği ile bizler daha enerji dolu olacağız. Bizler öyle çalışacağız ki, vatandaşlarımız istedikleri her şeyi burada bulacaklar. İç ve dış yatırımcıları buraya çekmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Bizler vatandaşlarımızın refah içinde yaşamaları için çalışmak zorundayız. Gaziosmanpaşa’nın dertlerini ve sıkıntılarını da biliyoruz. Bunları çözmek için çalışacağız. Beni destekleyen, beni burada gönüllerinde ağırlayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}