HaberlerHançerli'nin sorunları çözülecek

Hançerli'nin sorunları çözülecek

Hançerli Mahallesi Muhtar Adayı Hava Demir Karaduman, mahalledeki tüm sorunlara hakim olduğunu belirterek, 'Yıllardır yaşadığım Hançerli'nin sorunlarını ve bunların çözüm yollarını biliyorum' dedi

Hançerli'nin sorunları çözülecek

Samsun'un İlkadım ilçesindeki en eski yerleşim yerlerinden Hançerli Mahallesi'nde muhtarlık görevine talip olan genç aday Hava Demir Karaduman, "1982 Samsun doğumluyum. 32 senedir Hançerli Mahallesi'nde ikamet ediyorum. Gazipaşa Okulu'nda, okul aile birliğinde görev yapıyorum" dedi.

AYDINLATMA PROBLEMİ KALMAYACAK

Karaduman, Hançerli'nin her karışını ezbere bildiğini belirterek, "Hançerli'nin sorunlarına hakimim. Sorunların çözüm yollarını biliyorum, bu nedenle hizmete talip oldum. Kendimi bu mahalleye adadım, Hançerli benim sevdam. Mahallemizde güvenlik ve temizlik konusunda çalışacağız. Aydınlatma konusunda problemler var. Akşam saatlerinde bu konuda sıkıntılar yaşanıyor. İnsanlar hava karardıktan sonra sokakta güvenle yürüyemiyor. Mahallede çevre düzenlemesi konusunda çalışmalar yapacağız" diye konuştu.

GENÇ VE DİNAMİK MUHTAR

Seçilmesi halinde mahalleye evi gibi bakacağını belirten Karaduman, "Kadın muhtar, mahallesini evi gibi görür. Daha düzenli ve temiz çalışır. Evimizde nasıl bir düzenimiz varsa mahallemizde de o düzeni sağlayacağız. Genç bir muhtar olarak daha hızlı ve verimli çalışacağım. Yaşım genç, enerjim çok. Muhtar olduğumda resmi kurumlarla sürekli irtibat halinde olup hizmetleri getireceğim. Oturduğumuz yerde durmayacağız. Temiz ve güvenli bir Hançerli vaat ediyorum. Tüm mahallelilere eşit yakınlıkta olacağım, mahallemizdeki ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğim" ifadelerini kullandı.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}