HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da oyunun geliri diyabetlilere

Samsun'da oyunun geliri diyabetlilere - Samsun Haberleri

Diyabetle Yaşam Derneği Samsun Şubesi ve diyabetli çocuklar yararına tiyatro etkinliği düzenlendi. Oyuncuların, gönüllü olarak sahnelediği oyun büyük ilgi gördü

Samsun'da oyunun geliri diyabetlilere

Yoğun katılımın olduğu tiyatro gösterisine; Diyabetle Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Amine Alemdar, Diyabetle Yaşam Derneği Samsun Şubesi Başkanı Dudu Yılmaz, dernek yöneticileri, diyabetli çocuklar, aileleri ve vatandaşlar katıldı.

PLAKET VERİLDİ

Tiyatro gösterisinden elde edilen gelir Diyabetle Yaşam Derneği Samsun Şubesi ve diyabetli çocuklar yararına kullanılacak. Oyun sonrasında oyunculara, Alemdar ve Yılmaz tarafından plaket verildi. Hatıra fotoğrafının çekilmesiyle program sona erdi. Oyun sonunda açıklamada bulunan Başkan Yılmaz, “Amasya’dan gelen Maydanoz Sapları Tiyatro Ekibi’nin diyabetli çocuklar yararına oynadığı ‘Kaynanatör’ isimli oyunu büyük bir beğeniyle izledik. Başta Uğur Çetin olmak üzere tüm tiyatro ekibine, bizi bu gecede yalnız bırakmayan kıymetli başkanımız Emine Alemdar’a, Rize ve Amasya şube başkanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Erdinç YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}