HaberlerSamsun HaberleriŞenol Tunçay, 'Havza'ya hizmete hazırım'

Şenol Tunçay, 'Havza'ya hizmete hazırım' - Samsun Haberleri

Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay, 'Hemşehrilerimiz teveccüh ederse, başkanlık görevini yerine getirecek özgeçmiş, donanım, milli ve manevi değerlerine bağlı kişiliğimiz ve birikimimiz ile Havza'ya hizmete hazırım' dedi

Şenol Tunçay, 'Havza'ya hizmete hazırım'

Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay, Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki çalışma kompleksini ziyaret etti. Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara ile görüşen Tuncay, ziyaret sonrası açıklamalarda bulundu.

HAVZA HAK ETTİĞİ YERE GELECEK

Havza için projelerinden bahseden Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay, “Modern pazar alanı, otopark, park ve çay bahçelerinden oluşan hizmet tesisleri ihtiyacı giderilecek. İlçe içinde trafik ve park sorununun çözümü için ihtiyaca uygun projeler gerçekleştirilecek. Havza halkına temiz su içirmek öncelikli görevimiz olacak. Her mahalleye bir spor tesisi ve mahalle parkı kazandıracağız. Her Havzalı için bir fidan dikimi ile ağaçlandırma bilinci kazandıracağız. Havza modern kent, temiz kent, sevgi kenti parolasıyla hak ettiği yere gelecek. Hemşehrilerimiz teveccüh ederse, başkanlık görevini yerine getirecek özgeçmiş, donanım, milli ve manevi değerlerine bağlı kişiliğimiz ve birikimimiz ile Havza’ya hizmete hazırım. Takdir saygıdeğer Havzalı hemşerilerimindir” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}