HaberlerSamsun İnşaat Fuarı 5. kez açılıyor

Samsun İnşaat Fuarı 5. kez açılıyor

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, Samsun İnşaat Fuarı'nın 5. kez ziyaretçilerini ağırlayacağını belirtti.

Samsun İnşaat Fuarı 5. kez açılıyor

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in değerli destekleri ve iş birlikleri ile hazırlanan Samsun İnşaat 5.Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı, 4-7 Nisan 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Fuar hakkında bilgi veren TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, “Bu yıl 5. düzenlenen fuarı, geçtiğimiz yıl sektör mensubu 35 bine yakın ilgili ziyaret etti. Bu yıl da ülke genelinden, inşaat sektörü ve bağlı sektörlerde faaliyet gösteren, ürün ve hizmet alımı yapacak olan on binlerce ziyaretçinin, Samsun 5. İnşaat Fuarı’nı ziyaret etmesini, verimli ticari anlaşmalar yapmasını bekliyoruz. Samsun İnşaat Fuarı, mühendis, mimar ve sektörde faaliyet gösteren tüm profesyonellerin her yıl sektörel buluşma adresi olma yolunda hızlı gelişimini sürdürmektedir. Her yıl olduğu gibi inşaat sektöründeki yenilikleri, profesyonel ziyaretçiler ile buluşturan Samsun İnşaat Fuarı, bu yıl da tek çatı altında 2019’e özel ürün ve hizmetleri, yeni teknolojileri ilgililer ile buluşturacak” diye konuştu.

İŞ BAĞLANTILARI İMKANI

Çamaş, “Müteahhitler, mühendisler, mimarlar, iç mimarlar, şehir plancıları, sektörde faaliyet gösteren özel şirketlerin yöneticileri, özel ve kamu kurumlarının satın alma yöneticileri fuara gelerek tüm ürünleri inceleme ve proje süreçleri için önemli iş bağlantıları kurma imkânına sahip olacaklardır. Bu yıl, TÜYAP’ın yurt dışı ofisleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi planlanan, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Balkan ülkelerinden alım heyetleri, fuarda stant açan üretici firmalarımız ile ticari bağlantılar kurmak için Samsun 5. İnşaat Fuarı’na gelecekler. Samsun 5.İnşaat Fuarı’nda TMMOB İnşaat Mühendisleri, Makina Mühendisleri, Mimarlar ve Elektrik Mühendisleri Samsun Şubelerinin desteği ve iş birliği ile hazırlanan paneller, bölge ve ülke genelinden panele katılacak mühendis ve mimarlar ile sektör sorunları görüşülecek” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}