HaberlerYeşilyurt AVM'de eğlence dolu günler

Yeşilyurt AVM'de eğlence dolu günler

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin büyük ilgi gören Miniclub etkinlikleri dopdolu bir içerikle minik ziyaretçileriyle buluşuyor. Oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu Miniclub etkinliği her cumartesi-pazar günü birbirinden eğlenceli sanat faaliyetleri gerçekleştirecek

Yeşilyurt AVM'de eğlence dolu günler

Nisan ayında Yeşilyurt AVM’ye gelen çocuklar her cumartesi ve pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında tamamen ücretsiz olan ve bütün malzemelerini Yeşilyurt AVM’nin karşılayacağı, birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlayacak. Nisan ayında ‘Meslek Atölyeleri’ gerçekleştirecek Yeşilyurt AVM Miniclub Çocuk Atölyesi katılımcıları, kendilerini rahatlıkla ifade edebilecekleri bir ortam, yaratıcılıklarının renkli dünyasını keşiflerini ve hayal güçlerini harekete geçirme fırsatı buluyor.

HEM EĞLENCE HEM ÖĞRENME

Nisan ayı boyunca her hafta sonu devam edecek ‘Meslek Atölyeleri’ etkinliğinde 4 farklı meslek, 4-11 yaş arası çocuklara 2 saate yakın bir zamanda oyun oynayarak meslekleri tanıtılıyor. Özel olarak hazırlanmış miniclub alanında çocuklar için tasarlanmış kostümlerle doktor, mimar, veteriner, aşçı, olarak öğretmenler eşliğinde çocukların hayal dünyasını geliştirmek için oluşturulmuş senaryolarla doyasıya eğleniyorlar. Çocuklar hep birlikte hem doya doya eğleniyor hem de yepyeni şeyler öğreniyor. Yeşilyurt AVM Miniclub, çocukların hem motor becerilerini hem de fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirerek, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, yaratıcılığını kullandığı, oynadığı ve ürettiği bir çocuk kulübüdür. Yeşilyurt AVM fast food katında Düşevi Sanat Merkezi eğitmenleri eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleştirilen Miniclub çocuk eğlencesi nisan ayı boyunca her cumartesi-pazar saat 14.00-18.00 arasında Yeşilyurt AVM MİNİCLUB tüm minikleri birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar ve aktiviteler ile eğlenirken öğrenmeye davet ediyor.

SIRADAKİ HABER
}