HaberlerKazanan Salıpazarı

Kazanan Salıpazarı

31 Mart seçim sonuçlarının galibi olan Salıpazarı Belediye Başkan Halil Akgül,'Bu seçimin kaybedeni olmamıştır. Kazanan Salıpazarı olmuştur' dedi

Kazanan Salıpazarı

31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Saadet Partisi Salıpazarı Belediye Başkanı olan Ali Turhan, seçim yarışının galibi olan Halil Akgül’ü, makamında ziyaret etti ve “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

DESTEK OLACAĞIZ

Ziyarette konuşan Turhan, “Demokratik bir seçim oldu. Halkın iradesine saygı duymak gerekir. Salıpazarı halkımız, yeni dönem başkanını Halil Akgül’ü tercih ederek seçmiştir. Kendisini tebrik eder ve Salıpazarı’na hayırlı olmasını dileriz. Aynı zamanda bu dönem boyunca yapacağı hayırlı işlerde destekçisi olacağımızı hatırlatırım” şeklinde konuştu.

FARKLI SESLERE KULAK VERDİK

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise ziyaretlerinden dolayı Ali Turhan’a teşekkür etti. Akgül, “Bu seçimin kaybedeni olmamıştır. Kazanan Salıpazarı olmuştur. Hiçbir zaman ‘ben yaptım oldu bitti’ düşüncesiyle bu görevi yapmadık. Farklı seslere ve önerilere daima kulak verdik. Bu konuda Sayın Turhan’ın da önerilerinden ve projelerinden faydalanmak isteriz” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}