HaberlerEn iyi hizmeti verecekler

En iyi hizmeti verecekler

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Cumhur İttifakı'mızın adayları bundan sonraki süreçte en iyi hizmeti yerine getirmek için 5 yıl boyunca çalışacaklar' dedi

En iyi hizmeti verecekler

31 Mart Seçimlerinin ardından yeniden seçilen Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve Cumhur İttifakı Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, belediye başkanlarına görevlerinde başarılar diledi.

YENİ BİR DÖNEM

Gönül belediyeciliği yolunda Türkiye'yi yeni bir dönemin beklediğini ifade eden Yılmaz, "Tevazu, samimiyet ve gayret ile halkımızın teveccühü ile göreve gelen büyükşehir belediye başkanımızı, ilçe belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi, muhtarlarımızı gönülden kutluyorum. Seçilen Cumhur İttifakı adaylarımız en iyi hizmeti ilçelerine, halka vermek için çalışacaklardır. Sandıktan çıkan kararı her zaman baş tacı yapan bir siyasi iradeyiz. Cumhur İttifakı adaylarımız bundan sonraki süreçte en iyi hizmeti yerine getirmek için 5 yıl boyunca çalışacaklar. Rabbim görevlerinde muvaffak eylesin" dedi. Yılmaz, Tekkeköy ilçesinde inşaat çalışmalarında sona gelinen Gökçe Karaoğlan Ortaokulu'nu da ziyaret etti.

 

SIRADAKİ HABER
}