HaberlerSamsun HaberleriUyum içerisinde çalışıyoruz

Uyum içerisinde çalışıyoruz - Samsun Haberleri

Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, 'Adliye ve kolluk teşkilatının uyum içinde çalışması oldukça önemlidir. Bizler de uyum içerisinde çalışıyoruz' dedi

Uyum içerisinde çalışıyoruz

Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerindeki güvenlik görevlilerine yönelik "Cumhuriyet Başsavcılığı-Adli Kolluk ilişkileri“ konulu seminer verildi. Bilgilendirme seminerinden sonra Salıpazarı ilçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay ve Emniyet Amiri İbrahim Özden, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül’e teşkilatları adına plaket takdim etti.

ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ KONUŞTUK

Ziyarette konuşan Başsavcı Bülbül, “Adliye ve kolluk teşkilatının uyum içinde çalışması oldukça önemlidir. Bizler de uyum içerisinde çalışıyoruz. Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık ilçesindeki güvenlik güçlerimize görevlerin yürütülmesinde karşılaşılan sorunlar ile ilgili olarak cumhuriyet savcılarımız tarafından bilgilendirmeler yapıldı. Sorunların yasal çerçevede çözüm önerilerini konuştuk. Seminerin arzulanan hedefe ulaştığını düşünüyorum. Bu tip seminerlerimizi önümüzdeki dönemde de ihtiyaç duyulan konularda tekrarlayacağız. Mesai mefhumu gözetmeden çalışan emniyet ve jandarmamıza, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, seminerde sunum ve paylaşımda bulunan cumhuriyet savcıları Zeynep Gülhan Sarıca, Şebnem Çimen, Emre Aydoğdu, Burak Özcoşar ve Yasin Yakar’ı ziyaret ederek, teşekkür plaketleri takdim etti.

Ahmet Naci KILAVUZ

SIRADAKİ HABER
}