HaberlerFuat Köktaş'tan fuara övgü: 'Şehre katkı sağlıyor'

Fuat Köktaş'tan fuara övgü: 'Şehre katkı sağlıyor'

Samsun İnşaat Fuarı'nı ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Son dönemlerde fuarcılığın gelişerek ve büyüyerek devam ettiğini görüyoruz. Bu da şehrimize çok önemli bir katkı sağlıyor' dedi

Fuat Köktaş'tan fuara övgü: 'Şehre katkı sağlıyor'

İnşaat Fuarını gezen Samsun Milletvekili Fuat Köktaş övgü dolu sözler sarfetti

 AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl 5'incisi düzenlenen Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti.

GURUR VERİCİ

Çevreyle barışık, verimli ve mimari estetiğe sahip yapıların üretimi için tasarlanmış farklı farklı ürünlerin fuarda yer almasının gurur verici olduğunu belirten Milletvekili Köktaş, "Bu anlamda baktığımızda çok güzel bir fuar olduğunu ifade etmek istiyorum. Fuara il ve yurt dışından, yerli ve yabancı ziyaretçilerin katılım sağlayarak büyük ilgi göstermeleri, fuarın standardının geçen yıllara göre yükselmesi, fuarcılığın gelişmesi ve büyümesi bakımından önem arz etmektedir. Son dönemlerde yapılan tüm fuarları incelediğimizde farklı branşta yapılan fuarcılığın gelişerek ve büyüyerek devam ettiğini görüyoruz. Bu da şehrimize çok önemli bir katkı sağlıyor” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}