Haberler Fatih Temiz Arçelik'te workshop çıkarması

Fatih Temiz Arçelik'te workshop çıkarması

Müşterilerin ürünü deneyerek almasını sağlayan Omnichannel konseptli Fatih Temiz Arçelik, Samsunlulara eşsiz bir workshop deneyimi yaşattı. Arçelik'in çok fonksiyonlu mutfak robotuyla hazırlanan Akdeniz mutfağı menüsü müşterilerden tam not aldı

 Fatih Temiz Arçelik'te workshop çıkarması

Fatih Temiz Arçelik, müşterilerine yeni deneyimler sunmaya devam ediyor. Müşterilerin ürünü deneyerek almasını sağlayan Omnichannel konseptinin Flagship mağazası Fatih Temiz Arçelik, yaptığı workshop ile Samsunluları Akdeniz mutfağının lezzetleri ile buluşturdu. Profesyonel şeflerden oluşan ekip, Arçelik'in Multi Şef adlı profesyonel mutfak makinesi ile taze makarna yaptı. Ekip, katılımcılara sağlıklı yemek yapımı konusunda da tavsiyelerde bulundu.

ÇOK FONKSİYONLU MUTFAK ROBOTU

Arçelik Yiyecek İçecek Proje Müdürü Çağrı Burak Sağlam, "Omnichannel mağazalar içerisinde ürünlerin dokunarak deneyim edilmesini amaçlıyoruz. Müşterilerin ürünü almadan önce dokunmasını ve denemesini sağlıyoruz. Arçelik artık bu işe daha profesyonel bakıyor. Bu anlamda workshop düzenliyoruz. Fatih Temiz ve Arda Temiz çok sevdiğimiz insanlar. Bugün burada Akdeniz mutfağı menüsü yapacağız. Multi Şef adlı bir mikserimiz var. Bu cihaz fonksiyon anlamında üst seviyede bir mutfak robotu. 6 dakika içinde taze makarna yapabiliyoruz. Burada ayrıca amacımız, sağlıklı beslenme konusunda bilgi vermek ve gastronomiyi tanıtmak" diye konuştu.

MAĞAZALAR DENEYİM ALANI

Fatih Temiz Arçelik'in bölgenin en büyük bayisi olduğunu söyleyen Arçelik Doğu Karadeniz Bölge Bayi Yönetmeni Tanıl Akal, "Önceki gün Amasya'daki bayimizde de aynı etkinliği yaptık. Bölgemizde bu konseptte iki Omnichannel bayisi var. 60 yıllık Fatih Temiz bayimiz bölgenin en büyük bayisi. İnsanlarla burada gastronomi sohbeti yapmak istiyoruz. İnsanların Arçelik ürünleriyle nasıl sağlıklı yemekler yapabileceğini anlatıyoruz. Arçelik yeni konsept mağazalarını tamamen teknoloji ve deneyim alanına çeviriyor" ifadelerini kullandı.

SAMSUN EN İYİLERİNE LAYIK

Arçelik ailesinin 60 yıllık ferdi olduklarını belirten Fatih Temiz Petrol Limited Şirketi Genel Müdürü Arda Temiz de, "15 Aralık 2017'de açtığımız Türkiye'nin en büyük Flagship mağazasında müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu tür etkinlikleri Samsun'da geleneksel hale getireceğiz. Samsun en iyilerine layık. Bundan sonra da müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz" sözlerini kaydetti.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}