HaberlerKarduş bayileri geleneksel fuar yemeğinde bir araya geldi

Karduş bayileri geleneksel fuar yemeğinde bir araya geldi

Banyoları şıklıkla buluşturan Karduş Banyo Ürünleri, Geleneksel İnşaat Fuarı Yemeği'nde, bayileriyle bir araya geldi

Karduş bayileri geleneksel fuar yemeğinde bir araya geldi

65 ilde binin üzerinde bayi ile adından söz ettiren Karduş Banyo Ürünleri, 1998 yılında 200 metrekare alanda başladığı üretimine, bugün 6 bin metrekare alanda devam ediyor. Birbirinden şık ve kaliteli jakuzi, compakt sistemler, küvetler, duş tekneleri ve duşa kabinleri, tüketici ile buluşturan Karduş Banyo Ürünleri, katıldığı TÜYAP Samsun 5. İnşaat Fuarı’nda ziyaretçilerin uğrak noktası oldu. Fuarda sergilediği ürünler ile büyük beğeni toplayan Karduş Banyo Ürünleri, geleneksel hale gelen fuar yemeği organize etti.

FUARDAKİ İLGİDEN MEMNUNDUK

TÜYAP Samsun İnşaat Fuarı’na, 5 yıldır katıldıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alkılıç, “İnşaat Fuarı’na bu yıl beşinci kez katılıyoruz. Fuarda gördüğümüz ilgiden çok memnun kaldık. Her sene fuara özel tasarımlar ve konsept ürünler tasarlıyoruz. Fuarda Malatya, Elazığ, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt gibi birçok ilden gelen müşterilerimizle buluştuk. Önümüzdeki sene fuarın daha çok genişleyip büyüyeceğine inanıyoruz. Fuar münasebeti ile geleneksel hale getirdiğimiz yemekte, bayilerimizle bir araya geldik” dedi.

YÜKSEK KALİTE

Kardoş Banyo Ürünleri hakkında bilgi veren Alkılıç, “Bir aile şirketi olarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Alkılıç ile birlikte hizmet veriyoruz. 1998 yılında Alkılıç Yapı Malz. Al. San. Ltd. Şti. bünyesinde Karduş markası ile polistren kabin üretimine başlayan firmamız, üretimine temperli cam kabin üretimini de ekleyerek ürün gamını genişletmiştir. 2003 yılında alüminyum menfez üretimine geçen Karduş Banyo Ürünleri; normal geçmeli menfez, normal yapıştırmalı menfez ve contalı geçmeli menfez çeşitleriyle hizmet vermektedir. 2004 yılında ürün gamını geliştiren firmamız, akrilik compact sistemler, jakuziler, akrilik, küvetler, duş tekneleri akrilik lavaboların üretimine başlamıştır. Yüksek kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firma olarak, bugün 10 farklı seride duşa kabin üretimi ve 550 adet ürün çeşidi ile hizmet veriyoruz. Tüm ürünlerimiz TSE ve ISO belgelerine sahiptir” şeklinde konuştu.

BİNİN ÜZERİNDE BAYİ

Türkiye genelinde bayi ağını sürekli geliştirdikleri söyleyen İsmail Alkılıç, “Firmamız ülkemizin gelişimine paralel olarak, Türkiye genelinde bayi ağını hızla geliştirmektedir. Sanayi ve Ticaret Odası Bakanlığından onaylı ve 3 yıl garantili ürünlerimizle bugün Karadeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde, yaklaşık 65 ilde aktif pazarlamayla bin bayiye hizmet veriyoruz. Büyükşehirlerde ve tatil bölgelerinde şantiye ve otel çalışmalarında yer alıyoruz” ifadelerini kullandı.

İHRACATI ARTTIRACAĞIZ

Türkiye’nin yaklaşık üçte ikisine hitap ettiklerini vurgulayan Alkılıç, açıklamalarını şöyle tamamladı: “Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Libya, Sırbistan ve Rusya’ya ihracat yapıyoruz. Hedefimiz, ülke ekonomisine katkı sağlamak, cari açığı kapatmak ve istihdamı arttırmak adına ihracat yaptığımız ülkeleri arttırmak. “

Yasir BABA

SIRADAKİ HABER
}