HaberlerKuzeyli Makine fark yaratıyor

Kuzeyli Makine fark yaratıyor

Samsun 5. İnşaat Fuarı'nda stant açan Kuzeyli Makine, ürünleriyle adeta fark yaratıyor

Kuzeyli Makine fark yaratıyor

Samsun 5. İnşaat Fuarı'nda katılan Kuzeyli Makine, birbirinden kaliteli ve farklı ürünleriyle fuarın da gözdesi oldu. Tamamen çevreci üretimler yaptıklarını ifade eden Kuzeyli Makine Satış Müdürü Ferhat Tüfenk, “Modüler ve antibakteriyel su depolarımız ve pompa çeşitlerimiz ile sektörde fark yaratıyoruz” dedi.

MODÜLER VE ANTİBAKTERİYEL SU DEPOLARI

“1971 yılında temelleri atılan Kuzeyli Makine, geçmişten günümüze yüzde 100 yerli üretici olma özelliği taşımaktadır” diyen Ferhat Tüfenk, “Kuzeyli Makine, ihtiyaç ve kullanım koşullarına yönelik farklı çözümler sunan modüler su depoları üretmektedir. Ürünlerimizde geri dönüştürülebilir ham madde kullanarak, çevreci üretimler gerçekleştirmekteyiz. Modüler su depolarımız parçalar halinde nakledilerek, kullanılacağı yerde birleştirilebilen ve gerektiğinde depo hacmi yerinde arttırılabilen demonte ürünlerdir. Ayrıca 625 litreden 500 tona kadar su depolarını üretebilmekteyiz. Bu özelliklerimizle piyasa ürünlerine göre fark yaratıyoruz” ifadelerini kullandı.

STANDART POMPA KALİTESİ

Su pompaları çeşitlerinde Standart Pompa Karadeniz Bölge Bayisi olduklarını söyleyen Ferhat Tüfenk, “Babam Orhan Tüfenk ve abim Nevzat Tüfenk ile birlikte işletmekte olduğumuz firmamız ayrıca standart pompa kalitesini de müşterileriyle buluşturmaktadır. Hem su depolarımız hem de pompa çeşitlerimiz son teknoloji ve kalitesini kanıtlamış ürünlerdir. Türkiye'nin her bölgesine hizmet götürmekte olduğumuz gibi ihracat alanında da hizmetlerimiz son hızla devam ediyor. Ürünlerimizi İlkadım Sanayi Sitesi Kutlukent’te bulunan showroom mağazamızda sergilemekteyiz. Bu sektörde kendinize profesyonel bir çözüm ortağı arıyorsanız, doğru adres kesinlikle Kuzeyli Makine’dir” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}