HaberlerFuarın gözdesi Özpan Elektrik

Fuarın gözdesi Özpan Elektrik

5'incisi düzenlenen İnşaat Fuarı'nın gözdesi Özpan Elektrik Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi oldu. Samsun Valisi Osman Kaymak başta olmak üzere protokol üyeleri tarafından ziyaret edilen stant vatandaşlardan da yoğun ilgi gördü

Fuarın gözdesi Özpan Elektrik

18 ayrı fuar tecrübesi bulunan Özpan Elektrik Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi, ürettiği ürünler ve yaptığı tanıtımlar ile gönüllere taht kuruyor.

ÜRÜN YELPAZESİ ARTIYOR

Özpan Elektrik Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi Kurucusu Recep Seçgin, "Firmamızı, 2001 yılında elektrik panoları ve otomasyon sistemlerini yapmak üzere aile şirketi olarak kurduk. 2004 yılında ise doğalgaz sektörüne kendi bünyemizde yapabileceğimiz ürünlerin imalatını yaptık. Yine aynı yıllarda bölgedeki eksiklik sebebiyle doğalgaz sektörüne hitap eden PVC hammaddeli kombi muhafaza dolapları ve vana kutuları imalatını bünyemize kattık ve bunu başarıyla sürdürmekteyiz. Firmamızın politikası; başta müşteri memnuniyeti ve ürünlerinin kalitesini her zaman daha da artırmak. Firmamız, ürün yelpazesini artırmaya devam edecek" diye konuştu.

FUAR CANLI GEÇTİ

5'incisi düzenlenen Samsun İnşaat Fuarı'nda 4 kez katıldıklarını belirten Seçgin, "Fuar, her zaman ki gibi canlı geçti. Dış piyasadan daha çok ilgi var. Fuardan sonra dış piyasadan dönüş bekliyoruz. Ürünlerimizin bir kısmı dolaylı yoldan yurt dışına gidiyor. Ürünlerimizi İstanbul'a gönderiyoruz. Oradan yurt dışına gönderiliyor. Bünyemize yeni ürünler katmaya devam ediyoruz. Üretime yeni katmak istediğimiz yangın tüpleri var. Bunun AR-GE çalışmasını sürdürüyoruz. Ekipman ve makineleri oluşturmaya çalışıyoruz, bunun alt yapısı var. Sadece makine bölümü kaldı. Üretimi Türkiye'de profesyonel değil, profesyonel olarak dünyaya açılmak istiyoruz" dedi.

18 FUAR TECRÜBESİ

Seçgin, "Samsun ve tüm Karadeniz halkının ilgisini çekmiş bulunuyoruz. Firma olarak kuruluşumuzdan itibaren günümüze kadar 18 ayrı fuar tecrübemiz var. Ürettiğimiz ürünlerin tanıtımını, her alanda kullanıcıya yaparak gönüllere taht kurmayı başardık. Firmamız, ürün yelpazesini her zaman artırmak konusunda öncü olmak için tüm kadrosuyla çalışmalarına devam ediyor” şeklinde konuştu.

STANDA YOĞUN İLGİ

Özpan Elektrik Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi'nin standına Samsun Valisi Osman Kaymak başta olmak üzere; Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdür Yardımcısı Gökalp Gökdemir, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Hızır, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Grubu Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen, protokol üyeleri ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Erdinç YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}