HaberlerSamsun HaberleriGülsüm Sami Kefeli Ortaokulundan kan bağışına tam destek!

Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulundan kan bağışına tam destek! - Samsun Haberleri

Samsun Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulunda, Türk Kızılayı'nın desteği ile başlatılan kan bağışı kampanyasında kan verenler ile resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulundan kan bağışına tam destek!

 Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulunda, Türk Kızılayı'nın desteği ile başlatılan kan bağışı kampanyasında kan verenler ile resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ortaokulun Konferans Salonunda düzenlenen ödül törenine, Okul Müdürü Taner Albayrak, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

ÖDÜLLERİ AKMEŞE VERDİ

Törende, okulda 401 ünite kan bağışı toplandığı belirtilerek, okula kan bağışçısı getirerek 34 ünite kan bağışında bulunulmasını sağlayan Can Culuko'ya bisiklet ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe verdi.

Sekiz okuldan 41 öğrencinin katılımıyla okulda düzenlenen "Canlı Performans Resim Yarışması"nda dereceye giren öğrencilere de ödülleri verildi.

Yarışma birincileri Yunus Emre Ortaokulundan Cemre Altınyay ile Ticaret ve Sanayi Ortaokulu öğrencisi Aziz Kaan Türkyılmaz'a gram altın ve plaket verildi. 

 

SIRADAKİ HABER
}