HaberlerÖzsamuk Cıvata fuara damga vurdu

Özsamuk Cıvata fuara damga vurdu

TÜYAP'TA düzenlenen 5. İnşaat Fuarı'na katılan Özsamuk Cıvata, imzaladığı ihracat ve bayilik anlaşmaları ile fuara damga vurdu

Özsamuk Cıvata fuara damga vurdu

Samsun 5. İnşaat Fuarı’nda açtığı stant ile yerli ziyaretçiler tarafından olduğu kadar yabancı ziyaretçiler tarafından da yoğun ilgi gören Özsamuk Cıvata, birçok bayilik ve ihracat anlaşmasına imza atarak, dikkatleri üzerine çekti.

AZERBAYCAN PAZARINA AÇILDIK

Samsun 5. İnşaat Fuarı'nın kendileri açısından oldukça verimli geçtiğini söyleyen Özsamuk Cıvata İşletme Sahibi Atalay Samuk, “Firmamız fuar süresince birçok önemli anlaşmaya imza atmayı başardı. Yurt içi anlaşmalarında olduğu kadar yurt dışı firmalarıyla da gerçekleştirmiş olduğumuz görüşmeler oldukça başarılı geçti. Bunlar içerisinde Azerbaycan Temperplast firmasından İlgav Qadirov ile uzun soluklu olacağına inandığımız bir anlaşmaya imza attık. Bunun yanı sıra yine bir Azerbaycan firması olan Lukslab MMC'den Parvana Tağıyeva ile de yeni bir anlaşmaya imza atarak Azerbaycan pazarına açıldık” dedi.

BİRÇOK BAYİLİK VERDİK

Macaristan ve İran firmalarıyla da görüşmelerinin devam ettiğini belirten Atalay Samuk, “Yurt dışı anlaşmalarında olduğu kadar yurt içinde de birçok firmayla bayilik anlaşmaları yaptık. Özsamuk Cıvata olarak işimizin aşığıyız ve hizmette sınır tanımıyoruz. Bütün müşterileriz ile her zaman yakın temas içerisindeyiz. Müşterilerimizin sorunlarını dinleyip ihtiyaçlarını servis araçlarımızla kısa süre içerisinde gideriyoruz. Geniş servis ağımız ile Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz ve İç Anadolu'ya kadar sekiz servis aracımızla hizmet vermekteyiz” diye konuştu.

SAMSUN VE SAMSUNSPOR SEVDALISIYIZ

“Bir Samsun markası olarak Samsun'dan dünyaya açılma hedefimiz doğrultusunda fuar süresinde yaptığımız anlaşmalar bizim gurur kaynağımız oldu” diyen Atalay Samuk, “Samsun'un adını her anlamda dünyaya duyurmalıyız. Bunun için bizde Özsamuk Cıvata olarak elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız. Samsun'da kalacak ve Samsun'dan büyüyeceğiz. Samsun ve Samsunspor sevdalısıyız. Oğlum Tayfun Samuk'ta, Irmakspor'da futbol oynamakta ve Beşiktaş'tan teklif aldığı halde bir Samsunspor, fanatiği olduğu için teklifleri reddederek memleketinde kalmıştır. Sevdalısı olduğumuz şehrimize ve müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek adına Özsamuk Cıvata olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

YAŞAR TUNCEL

SIRADAKİ HABER
}