HaberlerÇatı ve izolasyonun tek adresi: Sİ YAPI

Çatı ve izolasyonun tek adresi: Sİ YAPI

Güvenilirliği, güler yüzlülüğü ve deneyimli kurumsal kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Si Yapı İzolasyon A.Ş. Çatı Dünyası, yapmış olduğu ve yapacağı tüm uygulamalarda 10 yıl garanti sağladığı gibi aylık rutin kontrolleri ile müşterilerine güven veriyor

Çatı ve izolasyonun tek adresi: Sİ YAPI

Samsun’da çatı denilince ilk akla gelen Si Yapı İzolasyon A.Ş. Çatı Dünyası, deneyimli kadrosu ile Samsun ve Orta Karadeniz Bölgesi’ne hizmet veriyor. Samsun’da kurulan ve bohçalama, mantolama, ses yalıtımı, havuz izolasyonları, seramik su izolasyonları, perde yalıtımları, ahşap ve çelik çatı yapımı yapan ve inşaat firmalarının vazgeçilmez adresi olan Samet-İlyas (Sİ) Yapı İzolasyon A.Ş. Çatı Dünyası, 5. İnşaat Fuarı’nın yıldızı oldu. 

İLYAS BELİK, ADEM SEVEN, BARIŞ KANBAY FARKI

Sİ Yapı A.Ş. Çatı Dünyası Ortağı Samet Kurt, “İlyas Belik, Adem Seven ve Barış Kanbay bizim hissedarlarımız olduğu gibi aynı zamanda 10 yıllık deneyimi olan çatı ve izolasyon ustalarımızdır. Hem firmamızın hissedarı olup hem de uygulama işçiliklerini yaptıkları için kusursuz ve birinci sınıf hizmet sunmamızı sağlıyorlar. Hissedarlarımız aynı zamanda ana ustalarımız” diye konuştu.

LİDER VE TEK FİRMA

Samsun’da öncü firma olduklarını belirten Kurt, “Firmamız yaklaşık bir yıl önce kuruldu. Sadece su izolasyonu ve çatı yapıyoruz. Samsun’da kurmuş olduğumuz firmamız lider ve tek firmadır. Bizden başka bu işi uygulama kanalında ve geniş kapsamlı yapan hiçbir firma yok. Birçok inşaat sahibine çatı malzemeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Bize göre her malzeme aynı kalitededir. Önemli olan fark bu malzemeyi nasıl işlediğinizdir. Bizim farkımız ustalığımızdır” dedi.

ÜCRETSİZ KEŞİF İMKÂNI

Güvenilirliği, güler yüzlülüğü ve deneyimli kurumsal kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Si Yapı İzolasyon A.Ş. Çatı Dünyası, yapmış olduğu ve yapacağı tüm uygulamalarda 10 yıl garanti verdiği gibi aylık rutin kontrolleri ile müşterilerine güven veriyor. Kurt, “Bir anlamda insanlarımızın çözüm ortağıyız. İnsanlarımız bizlere sadece işleri olduğunda değil olmadığı zamanda danışıyor. En uygun çözüm yollarını anlatıyoruz. Bu güven karşısında da vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Birçok firma bizleri danışman olarak görüyor. Bu anlamda da kalitemizi ortaya koyuyoruz. Türkiye’nin 81 iline ücretsiz keşif yapıyoruz. Ücretsiz keşif yapmak isteyen vatandaşlarımız bize 0544 440 55 50 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir” dedi.

Erdinç YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}