HaberlerSamsun HaberleriAyvacık'ın hizmetkarı olacağız

Ayvacık'ın hizmetkarı olacağız - Samsun Haberleri

Belediye personeliyle bir araya gelen Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, 'Hep birlikte Ayvacık'ın hizmetkarı olacağız' dedi

Ayvacık'ın hizmetkarı olacağız

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, belediye personeli ile bir araya geldi. Personel ile tanışan Başkan Kalaycı, vatandaşlara güler yüz gösterilmesi gerektiğini söyleyerek, memnuniyetin ön planda tutulması, herkesin işine sahip çıkması ve vatandaşlara en seri ve en kaliteli hizmetin sunulması konusunda telkinde bulundu. 

ARTIK BİZ BİR EKİBİZ

“Hep birlikte Ayvacık’ın hizmetkarı olacağız” diyen Başkan Kalaycı, “Ben herkesin kendi meslek dalına göre kendi bildiği işte verimli olacağına inanıyorum. Üstüne basa basa söylüyorum. Gerçekten hakkıyla çalışanın başımızın üstünde yeri vardır ama çalışmayan görevini ihmal eden veya çalışıyormuş gibi görüneninde aramızda yeri yoktur. İşinizi sahiplendiğimiz ve vatandaşlarımıza güler yüz gösterdiğimiz müddetçe Allah’ın izniyle bizim daha yapacak çok işimiz var. Bizim işimiz vatandaşlarımıza kaliteli hizmet etmek, oy veren vatandaşlarımıza ‘iyi ki oy vermişim, vermeyene de niye vermemişim ki’ dedirtmektir. Üzerimizde taşıdığımız yükün sorumluluğunun bilinciyle, ilçe vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak işimiz hizmet olacak. Herkesi kucaklayan hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle ilçemizi inşallah birlikte yapacağımız özverili çalışmalarımızla hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.  Çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir ilçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek,  problemlerine çözüm ortağı olabilmek için mücadele edeceğiz. Artık biz bir ekibiz. İlçemizde bulunan tüm kurumlarımızla el birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle 7 gün 24 saat hizmet ederek, ‘ben’ değil ‘biz’ diyerek, el ele, gönül gönüle çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}