HaberlerModern dünyaya açılan kapı Karadeniz Parke

Modern dünyaya açılan kapı Karadeniz Parke

Birbirinden farklı laminat parke ve kapı sistemleriyle Samsun İnşaat Fuarı'nda kendinden söz ettiren Karadeniz Parke, olumlu geri dönüşleri almaya başladı

Modern dünyaya açılan kapı Karadeniz Parke

Yaklaşık 20 yıldır Samsun’da hizmet veren Karadeniz Parke, laminat parke, kapı-pencere sistemleri alanlarında kaliteli ürün çeşitleriyle dikkat çekiyor. Son 2 yıldır Samsun İnşaat Fuarı’nda da yer alan firma aynı zamanda Yıldız Entegre’nin Karadeniz Bölge Bayiliğini üstleniyor.

HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR

Karadeniz Parke hakkında bilgi veren İşletme Sahibi Sezgin Aydın, “Biz kardeşim Ahmet Aydın’la birlikte yaklaşık 20 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yılların getirdiği tecrübe ve kaliteli ürün çeşitlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçları karşılıyoruz. Son 2 yıldır da markamızın imajını, ileriye taşımak adına Samsun İnşaat Fuarı’na katılıyoruz. Bu yıl fuardaki ilgiden çok memnun kaldık. Fuarın ardından hemen geri dönüşler almaya başladık. Şu an için Doğu Karadeniz Bölgesi’nin tamamında ve İç Anadolu Bölgesi’nde de belirli illerde ticari faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her geçen gün üstüne katarak ilerlemek istiyoruz” dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}