HaberlerYeni başkan görevi devraldı

Yeni başkan görevi devraldı

31 Mart seçimlerinde Havza Belediye Başkanlığını kazanan Sebahattin Özdemir, görevi Murat İkiz'den devraldı

Yeni başkan görevi devraldı

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve yeni seçilen belediye meclis üyeleri, ilk olarak AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Havza Belediye eski Başkanı Murat İkiz ile birlikte İlçe Seçim Kuruluna giderek mazbatalarını aldı. 

 

ÖZDEMİR’E BAŞARI DİLEDİ

Heyet daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığı ve MHP İlçe başkanlıklarını ziyaret ederek, seçim çalışmalarından dolayı her iki parti teşkilatına teşekkür ederek, devir teslim için Havza Belediyesine geçtiler. Törende konuşan Havza Belediye Başkanlığı görevinden ayrılan Murat İkiz, 15 yılda güzel hizmetler yaptıklarını belirterek, Özdemir’e görevinde başarılar diledi. Havza Belediye Başkanlığı görevini devralan Sebahattin Özdemir ise gönül belediyeciliği anlayışı ile çalışacaklarını belirterek, “Sayın başkanımız, bizlere çok yükseklerde bir çıta bıraktılar. Bizler de bu hizmet çıtasını daha yukarı çıkarmak için yola çıktık ve bunu 40 bin Havzalı ile birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

HAVZA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, halkın beka mesajını doğru algıladığını belirterek, “Halkımıza teşekkür ediyoruz. Yerel seçimler ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi alınan yüzde 53’lük oranla perçinlendi” dedi. Son olarak konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ise ilk olarak Murat İkiz’e hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek, “Cumhurbaşkanımızın 19 Ocak’ta sizlere emanet ettiği Sebahattin Özdemir’e sahip çıktınız. İnşallah bundan sonraki süreçte hep birlikte Havza’ya hizmet için var gücümüz ile çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}