HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da şehit kütüphanesi açılacak

Samsun'da şehit kütüphanesi açılacak - Samsun Haberleri

PTT-DER Başkanı Onur Karagöl, Samsun Emniyetinden açacakları şehit kütüphanesi için kitap desteği sözü aldıklarını belirterek, 'Samsun'daki şehit kütüphanemiz için bir köy okulu seçeceğiz. Açacağımız kütüphanede bir şehidimizin adı yaşatılacak' dedi

Samsun'da şehit kütüphanesi açılacak

Şehitler için her ilde bir kütüphane açma hedefinde olan PTT Çalışanları Dayanışma Derneği (PTT-DER) Başkanı Onur Karagöl, Samsun'da açmayı planladıkları şehit kütüphanesi için İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'dan kitap desteği sözü aldıklarını söyledi.

KÖY OKULU SEÇECEĞİZ

Karagöl, açtıkları kütüphanelere şehitlerin ismini verdiklerini vurgulayarak, "Her ilde bir şehit kütüphanesi açma hedefinde olan bir derneğiz. Açtığımız kütüphanelere bir şehidimizin adını veriyoruz. Şu ana kadar 21 ilde kütüphane açtık. Genel merkezimizin olduğu Samsun'da henüz şehit kütüphanemiz yok. Kütüphanemiz için bir köy okulu seçmek istiyoruz. Samsun Emniyeti ile beraber organize edeceğiz" ifadelerini kullandı. Karagöl, Samsun Emniyeti ile beraber uyuşturucu ile mücadele konulu bir yarışma projesi hazırladıklarını da söyledi.

Şükrü Berk ASKAR

 

SIRADAKİ HABER
}