HaberlerSamsun'da elektrikçiler sertifikasını aldı

Samsun'da elektrikçiler sertifikasını aldı

Samsun Elektrik ve Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Odası, düzenlediği Türkiye'de güneş enerjisi santrallerinin şebekeye etkileri konulu eğitime katılan üyelerine sertifika verdi

Samsun'da elektrikçiler sertifikasını aldı

Samsun Elektrik ve Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Odası, oda üyelerine hizmete devam ediyor. Üyelerine sürekli olarak hizmeti amaçlayan oda, 3 gün boyunca süren mesleki eğitimin ardından katılımcılara sertifika verdi. Türkiye'de güneş enerjisi santrallerinin şebekeye etkileri konulu eğitime katılan oda üyeleri, dün düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

YETKİLİ OLDULAR

Samsun Elektrik ve Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Osman Saka, ‘hizmete devam’ dediklerini belirterek, "Açtığımız bu kursla katılımcıların konu hakkında bilgilenmesini sağladık, kursiyerlerimiz de kursun sonunda sertifikalarını alarak yetkili konumuna geldi. Oda olarak, mesleğimizle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve üyelerimizle bu konular hakkında çalışıyoruz. Bu kursun verilmesinde emeği geçen elektrik firmasına teşekkür ediyorum. Odamızın hizmetleri devam edecek" ifadelerini kullandı.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}