HaberlerHavza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir: 'Her daim yanınızdayız'

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir: 'Her daim yanınızdayız'

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 'Okullarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin daima yanında olacağız. Bizim önceliğimiz; geleceğe dair hizmetler yapmak' dedi

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir: 'Her daim yanınızdayız'

Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Sağlam yürüttükleri çalışmalarda belediyeyi her zaman yanlarında gördüklerini belirterek, “Bundan sonraki süreçte de belediyemizin her zaman yanında olacağını bilmek bizleri güven veriyor” diye konuştu.

İŞ BİRLİĞİ ŞART

Ziyaretten dolayı Sağlam’a teşekkür eden Başkan Özdemir ise, “Belediyemizin tüm imkânlarıyla okullarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin daima yanında olacağız. Bizim önceliğimiz gelecek nesillerimizin iyi şekilde yetişmesi ve geleceğe dair hizmetler yapmak. Bu amaçla başta Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve diğer kurumlarımız ile iş birliği ve dayanışma içerisinde olacağız” dedi. Ziyaretin sonunda Sağlam, Başkanı Sebahattin Özdemir’e Halk Eğitim Merkezinde devam eden çinicilik kurusunda yapılan çini tabak hediye etti. Sağlam’a Havza Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüsamettin Elmas, Şevket Sezer ve bazı idareciler de eşlik ettiler.  

 

SIRADAKİ HABER
}