HaberlerBaşkan Ali Kılıç: 'Her mahalleye arşiv yapacağız'

Başkan Ali Kılıç: 'Her mahalleye arşiv yapacağız'

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 'Seçim dönemimizde sözünü verdiğimiz her mahalleye arşiv çalışmasını en kısa sürede hayata geçireceğiz' dedi

Başkan Ali Kılıç: 'Her mahalleye arşiv yapacağız'

31 Mart yerel seçim yarışını kazanan muhtarlar, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görevine devam eden ve yeni seçilen muhtarları tebrik eden Başkan Kılıç, önlerinde 5 yıl olduğunu ve iş birliği içerisinde çalışacaklarını söyledi.

EŞİT HİZMET EDECEĞİZ

“Görevler farklı olsa da ortak nokta millete hizmettir" diyen Ali Kılıç, “Yeni dönemde hizmet verecek olan demokrasinin temel taşı muhtarlarımızı belediyemizde ağırladık. Seçim dönemimizde sözünü verdiğimiz her mahalleye arşiv çalışmasını da en kısa sürede hayata geçireceğiz. Her mahallemize aynı özeni, her vatandaşımıza aynı sevgi ve muhabbeti göstereceğiz” dedi. Muhtarların bağlı bulunduğu belediyelerin birer halk temsilcileri olduğunu ifade eden Başkan Kılıç, “Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi sivil toplum kuruluşlarımızla, muhtarlarımızla ve halkımızla her zaman iç içe olacağız. İnşallah sizlerle de düzenli periyotlarda bir araya gelerek, ilçemiz için neler yapabileceğimizi istişare edeceğiz” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}