Haberler'Bırak beni' diye yalvardı... Alkışlar sana çocuk

'Bırak beni' diye yalvardı... Alkışlar sana çocuk

'Bırak beni ağabey oyuna gireyim, takımım yeniliyor.' Bu sözler Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu takımı oyuncusu Mehmet Kesikbaş'a ait. Küçük Erkekler Futbol Turnuvası'nda oynanan maçta rakibi ile çarpışan ve dudağı yarılarak oyundan çıkmak zorunda kalan Mehmet ile sağlık görevlisinin bu diyaloğu maçın önüne geçti.

'Bırak beni' diye yalvardı... Alkışlar sana çocuk

İZLEYENLER DUYGULANDI

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Küçük Erkekler Futbol İl Şampiyonası çeyrek final müsabakaları takdir toplayacak bir olaya sahne oldu. İlkadım Atatürk Ortaokulu ile karşılaşan ve rakibini 3-1'lik skorla mağlup eden  Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu günün kazanan takımı oldu. Vezirköprü ekibine galibiyeti getiren golleri ise Hamza (2) ve Arda kaydetti. Maçın çekişmesinden ve sonucundan çok dikkat çeken bir başka olayın yaşanması izleyenleri hem duygulandırdı hem de takdir toplattı.

OYUNDAN ALINDI AĞLADI

Vezirköprü Cumhuriyet Ortaokulu takımı oyuncusu Mehmet Kesikbaş rakibi ile girdiği ikili pozisyonda yerde kaldı ve hakem sağlık görevlisini oyuna çağırdı. Dudağı yarılan oyuncuyu müdahale yapmak için saha dışına çıkarmak isteyen sağlık görevlisi Özdemir Gültekin ile Mehmet arasında yaşanan diyaloğ ise işte 'kazanma hırsı' bu dedirtti. Sağlık görevlisine 'Beni oyundan alma ağabey, takımım yeniliyor geri dönmek lazım' diyen Mehmet'e, Özdemir Gültekin'in verdiği 'Dudağın yarılmış pansuman yapmamız lazım oynayamazsın' demesi üzerine Mehmet Kesikbaş gözyaşlarına boğuldu.

Minik Mehmet herkesi duygulandırdı... Haberimiz Türkiye gündeminde

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}